Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Full Time turni 2-te (Fshij) Fshijini të gjitha

Full Time turni 2-te

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, international consulting services – full / part time – salaries over 1500€

Aconsulting

-
Tiranë, Shqipëri
Are you looking for a european standard job with salaries over 1500€? we are leaders in international consulting services, looking for highly motivated people, eager to grow financially and professionally. required: * very good command of spoken english * experience is an advantage * full / part time availability offered: * we offer base ...

Tirane, we are looking for it specialist

Aconsulting

-
Tiranë, Shqipëri
We are leaders in international consulting services, looking for highly motivated people, eager to grow financially and professionally. be part of one of the biggest companies in global outsourcing. join a dynamic work environment with great opportunities to develop your skills. required: bachelor/ master degree in computer science, infor...

Agjent shitjesh ne terren me/ pa eksperience

LibrexAlbania

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania gjermane librex kerkon te zgjeroj stafin ne pozicionet: agjent shitjesh ne terren me ose pa eksperience ofrohet: – rroge baze 60000 leke ose me % shume te larta – trajnime falas brenda dhe jashte vendit – mundesi per rritje ne detyre – bonuse ditore,javore dhe mujore kerkohet: – patente + makina personale perben avantazh – perpar...

Leasing coordinator – 2pm to 10pm

Royal York Property Management

-
Tiranë, Shqipëri
Royal york property management is a leader in the property management field, with over 6000 properties in our portfolio. we are looking for individuals who are ambitious with attention to detail, and willing to learn to fill in the position of the leasing coordinator. leasing coordinators ensure to oversee the leasing of a rental property...

Administrative support specialist (2nd shift)

GSL Enterprise Support

-
Tiranë, Shqipëri
Administrative support specialist , tirane scope : primary focus of the cod sales support admin role is first level administrative support to the cod sales team ( inside & outside sales).the role may include after hours phone support for customers, management and sales team members. qualifications:  proficient using ms windows-based soft...

Customer care coordinator

GSL Enterprise Support

-
Tiranë, Shqipëri
Scope: under the direction of the caprelo director of move management, provides service support to relocating transferes. position interacts with several service areas within the organization, including ops, international, and claims, to ensure that all relocation activities are performed in accordance with contractual and industry guidel...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune full time turni 2 te

Njoftime pune full time turni 2 te dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane