Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Full Time Night Shift (Fshij) Fshijini të gjitha

Full Time Night Shift

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent telefonik anglisht ne fushaten recovery

Omega Network

-
Tiranë, Shqipëri
Hiring!!!!!! je ne kerkim te nje pune te dyte? 🤔 omega network eshte ne kerkim te agjenteve telefonik te cilet deshirojne te punojne ne oret e mbasdites, ne fushaten recovery ! nqs jeni njohes te mire te gjuhes angleze keni disponibilitet ne orarin (17:00-24:00) ⌛ deshironi te fitoni me shume para 💪🏻 mos hezitoni te na kontaktoni!!!! o...

Coordinator – 10pm to 6am

Royal York Property Management

-
Tiranë, Shqipëri
Royal york property management is a leader in the property management field, with over 6000 properties in our portfolio. we are looking for individuals who are ambitious with attention to detail, and willing to learn to fill in the position of coordinator. coordinators ensure to oversee the leasing of a rental property to a qualified tena...

Leasing coordinator – 10pm to 6am

Royal York Property Management

-
Tiranë, Shqipëri
Royal york property management is a leader in the property management field, with over 6000 properties in our portfolio. we are looking for individuals who are ambitious with attention to detail, and willing to learn to fill in the position of the leasing coordinator. leasing coordinators ensure to oversee the leasing of a rental property...

Tirane, ofroj vend pune client relationship specialist (crs)

Barrister Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Now hiring in tirana ,usa based company!!! agents required to work monday-friday . shifts central usa time with one hour break: 5 persons required to work monday through friday 8am-5pm cst (15:00-00:00 al time) 5 persons required to work monday through friday 10am-7pm cst(17:00-02:00 al time) client relationship specialist (crs) we are lo...

Tirane, ofroj vend pune dispatcher

Barrister Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Usa company, tirane, ofroj vend pune dispatcher shifts central usa time with one hour break: 1 person required to work monday through friday 8am-5pm cst (15:00-00:00 al time) 1 person required to work monday through friday 9am-6pm cst(16:00-01:00 al time) tag specialist we are seeking individuals with major brainpower, excellent organizat...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune full time night shift

Njoftime pune full time night shift dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane