Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Freelance

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 30 rezultate (Këshilla për kërkim)

Senior php developer me projekte – freelancer - e re

Oferta

-
Tiranë, Shqipëri
Alb-i shpk, per realizimin e disa projekteve te klientit tone, kerkon senior php developer me projekte kontrata freelancer . projekt afatgjate dhe kushte te nivelit europian. ju keni pervoje ne php, javascript, jquery, laravel dhe mund te zhvilloni dhe realizoni kerkesat e klientit per modifikime te ndryshme? jeni korrekte ne realizim ne ...

Global research punesim i menjehershem per gjithe shqiperine

Global Research

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet mundesi punesimi si contributor (data entry )ne terren per cdo qytet te shqiperise . punesimi do te jete per nje periudhe shume te gjate kohore (mbase pergjithmone) eshte i mirepritur cdo person qe do nje pune te dyte ose te trete (edhe studenta pa eksperienc) pasi puna eshte shume e thjeshte dhe e realizueshme nga cdo kush qe zot...

Agjent terreni

Connect Group

-
Tiranë, Shqipëri
Connect group, tashme me 21 vite eksperience ne tregun e veglave te punes, kerkon te punesoje agjent shitje ne terren. jemi ne kerkim te personave dinamike, te pergjegjshem dhe me vetebesim te larte per tu formuar profesionalisht dhe per te ngjitur shkallet e hierarkise. per punonjesit tane jemi perpjekur dhe vazhdojme ende te krijojme nj...

Menaxhim rrjetesh sociale

Connect Group

-
Tiranë, Shqipëri
Connect group ka nisur aktivitetin e tij në industrinë e veglave të punës në vitin 1998 dhe sot pas shumë vitesh punë dhe të suksesshme mbi të gjitha, jemi në treg me 3 pika shitje. zgjerimi i biznesit nuk ka ndodhur vetëm në shtrirje fizike, por edhe duke konsoliduar marrëdhenie goxha të mira me kompani të huaja jashtë vendit, dhe vlen p...

Java spring boot developer

AT CONSULTING shpk

-
Tiranë, Shqipëri
We help companies orientating their strategies on digital processes and on data through the completion of the services’ life cycle, from design to analytics to the co-sourcing of the processes themselves. we help them becoming data-driven and therefore to collect, integrate and enrich their data resources, providing them with the right bu...

Senior php developer

AT CONSULTING shpk

-
Tiranë, Shqipëri
We help companies orientating their strategies on digital processes and on data through the completion of the services’ lifecycle, from design to analytics to the co-sourcing of the processes themselves. we help them becoming data-driven and therefore to collect, integrate and enrich their data resources, providing them with the right bus...

Kerkohet specialist marketingu

Apring Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Ne jemi nje kompani ne zhvillim dhe nderveprojme me bizneset shqiptare ne fushata te ndryshme marketingu dhe jo vetem. personi duhet te kete aftesi te pergjithshme ne: design social media marketing google ads seo krijim kontenti website development perparesi u jepet personave te cilet kane mbaruar studimet e larta ne marketing. ofrojme pa...

Mbc innovation lab operatori per vendita su clienti gia interessati all` aquisto

MBC innovation lab

-
Tiranë, Shqipëri
Je duke kerkuar pune dhe nuk di nga t'ja nisesh? mbc ju ofron zgjidhjen e duhur dhe ju fton te beheni pjese e nje skuadre fituese.

Mbc innovation lab operatori per vendita su clienti gia interessati all` aquisto

MBC innovation lab

-
Tiranë, Shqipëri
Operatori per vendita su clienti gia interessati all` aquisto

Mbc innovation lab operatori per vendita su clienti gia interessati all` aquisto

MBC innovation lab

-
Tiranë, Shqipëri
Mbc innovation lab è un'azienda internazionale. nel corso degli anni abbiamo cercato di comprendere le varie evoluzioni del contesto. je duke kerkuar pune dhe nuk di nga t'ja nisesh? mbc ju ofron zgjidhjen e duhur dhe ju fton te beheni pjese e nje skuadre

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune freelance

Njoftime pune freelance dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane