Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Featured (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(2)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji

Featured

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Human rights officer, pejë

Has, Shqipëri
Issued by osce mission in kosovo vacancy number vnkoss02321 vacancy type international seconded field of expertise human rights functional level professional grade s1 number of posts 1 duty station peje / pec date of issue 26 february 2021 deadline for application17 march 2021 – 23:59 central european time (cet/cest) general minimum requi...

Udhëheqës i departamentit të ti-së (m/f)

Prishtinë, Kosovë
Pozita: udhëheqës i departamentit të ti-së (m/f) qyteti: prishtinë afati i aplikimit: 22/03/2021 apliko online kualifikimet: • diplomë universitare në shkenca kompjuterike, ose fusha të ngjashme; • çertifikime në fushën e ti-së, përbën avantazh; • minimum shtatë vite përvojë pune në fushën e ti-së, dhe përvoja në sektorin bankar përbën av...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune featured

Njoftime pune featured dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane