Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:E përkohshme (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet

E përkohshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operatori sollecito pagamenti per inserimento immediato

PARR SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Parr sh.p.k, società di gestione crediti parte di arrow global group, attualmente è alla ricerca di 5 consulenti telefonici per attività di sollecito pagamenti verso clienti attivi nel settore telefonia. requisiti richiesti: • disponibilità a svolgere un part-time su turni a rotazione settimanale dal lunedì al sabato su turni organizzati ...

Interpretor

Prishtinë, Kosovë
Interpretor – pristina, kosovo msi balkans regional support services program project summary: the balkans regional support services program provides m&e support to usaid/missions in the balkans region. position summary: msi is currently seeking an interpretor to support an upcoming evaluation of a usaid local governance program based in p...

Logistician

Prishtinë, Kosovë
Logistician – pristina, kosovo msi balkans regional support services program project summary: the balkans regional support services program provides m&e support to usaid/missions in the balkans region. position summary: msi is currently seeking a logistician to support an upcoming evaluation of a usaid local governance program based in pr...

Tirane, ofrohet part time përkthyes / interpretues frengjisht - anglisht

Tiranë, Shqipëri
Life sh.p.k, shoqëri lider në sektorin e publikimeve shkencore e specializuar në botimin, shitjen dhe shpërndarjen e produkteve informative të abonimit si libra, revista, dhe kurse formimi në fushën mjekësore dhe juridike. kërkon përkthyes / interpretues (frengjisht - anglisht) kriteret: të ketë mbaruar studimet e larta për përkthim/inter...

Zyrtar per komunikim me publikun

Prishtinë, Kosovë

Spa therapist / masazhier (m/f)

Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. fton profesionistë për të aplikuar në pozicionin e: spa therapist / masazhier (m/f) përshkrim i përgjithshëm luan një rol të rëndësishëm në ...

Kerkojme 100 operatore telefonike per fushatat luce/gas dhe tim

Shqipëri
Jeni njohes i gjuhes italiane? doni fleksibilitet ne orare dhe nje ambjent pozitiv e dinamik? renovatio po te kerkon! jemi ne kerkim te 100 operatoreve per fushatat luce e gas me pagese 330 lek/ora dhe tim me pagese 350 lek/ora ofrojme kompensim dhe komisionet me te larta ne treg. orari i punes (part-time) nga ora 10:00 deri ne oren 21:00...

Gjumashi perfekt

Shqipëri
Dormeo është kthyer në sinonim për një gjumë të mirë e të shëndetshëm. dormeo e ka filluar rrugetimin me një dyshek dhe me kalimin e viteve ai është kthyer në një markë e cila ka me shumë se 300 produkte të ndryshme. ne krenohemi, pasi jemi perfeksionist kur bëhet fjalë për gjumin. për të festuar ditën botërore të gjumit (15 mars), ne jem...

Babysitter – aupair ne gjermani

Ofrohen kontrata pune për babysitter – aupair në gjermani! kriteret: 1. mosha 18-27 vjeç 2. gjuha gjermane në nivelin a1-a2 3. dëshirë & motivim për të punuar me fëmijët 4. përkushtim, durim & profesionalizëm ofrohen: 1. kontratë e rregullt pune 2. ushqimi & akomodimi falas (i siguruar nga familja pritëse) 3. pagesë mujore fikse 4. mundës...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune e perkohshme

Njoftime pune e perkohshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane