Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 504 rezultate (Këshilla për kërkim)

Motorrist/shperndares porosish

Ad

Eljo's Pizza

-
Durrës, Shqipëri
🍕 "eljo's pizza" 🍕ofron vende pune 🛵 motorrist/shperndares porosish🛵 per zonen e durresit, me ose pa eksperience pune. paga e kenaqshme dhe me siguracion. kandidatet duhet te jene te pajisur me patente. 🛵 te intere...

Marangoz

Ad

Fine style

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania shqipetare e mobilimit qe ka 20 vite ne treg kerkon te punesoje marangoz dhe ndihmes marangoz. paga 800 euro + sigurime. ne varesi te shkalles se eksperiences mund te ofrohet dhe page me e larte.

Depoist/e, asistent/e i/e shitjes, arkatar/e - e re

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
Pozitat: asistent/e të shitjes, arkatar/e, depoist/e vendi i punës: prishtinë (a&m clothes - shesh, a&m clothes albi mall, a&m clothes depo qendrore - cagllavice) orari i punë: i plotë afati për aplikim: deri më 06.1 2 .2021 arkatar/e (m/f) detyrat dhe përgjegjësitë; mirëpret klientët; kryen të gjitha pagesat e konsumatorit, me para te ga...

Projektues/e i/e termodinamikës - e re

Hydroplan

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania hydroplan kërkon projektues të termodinamikës, të konstuksionit dhe të hidroteknikës. kandidatët duhet të kenë: njohuri në njërin prej programeve megacad, autocad, archicad ose të ngjashme njohuri të mira kompjuterike përparësi kanë kandidatët të cilët kanë njohuri të gjuhës gjermane. për të aplikuar, ju lutem dërgoni cv tuaj në ...

Sos teze (4) - e re

SOS Fshatrat e Fëmijëve

-
Prishtinë, Kosovë
Sos teze sos fshatrat e fëmijëve kosovë, në kuadër të misionit saj, ka hapur katër vende të lira pune për pozitën: sos teze . përshkrimi i detajuar për këto vende të lira pune mund të shkarkohet duke klikuar këtu data e fundit për dorëzim të dokumentacionit është 31.12.2021 deri në orën 16.00 . vetëm kandidatët e përzgjedhur ftohen në int...

Inclusive city planning and development intern - e re

UN Habitat

-
Prishtinë, Kosovë
Closing date: wednesday, 1 december 2021 posting title: inclusive city planning and development intern, i (temporary job opening) job code title: intern - programme management department/office: united nations human settlements programme duty station: pristina_isc posting period: 17 november 2021 - 01 december 2021 job opening number: 21-...

Climate change intern - e re

UN Habitat

-
Prishtinë, Kosovë
Closing date: wednesday, 1 december 2021 posting title: climate change intern, i (temporary job opening) job code title: intern - programme management department/office: united nations human settlements programme duty station: pristina_isc posting period: 17 november 2021 - 01 december 2021 job opening number: 21-programme management-un-h...

Infermier/e, kuzhinier/e (finlandë) - e re

Riveria

-
Prishtinë, Kosovë
Pershkrimi i programit: riveria eshte nje nga ofruesit me te medhenje te arsimit dhe trajnimeve profesionale ne finlande. www.riveria.fi +383/49354643 programi po kerkon: infermier per kujdes ndaj personave te moshuar dhe kuzhinier - gjeni me poshte te cekura specifikat: vendi i punes: finlande pozita: kujdes ndaj personave te moshuar (in...

Sektorist/e & arkatare - e re

Xharra Group

-
Prizren, Kosovë
Behu pjese e stafit te xharra bau ! ✍️🧾 xharrabau hap konkurs per poziten e sektoristes ose sektoristit,arkatares dhe kalkulantes. apliko tani : https://form.jotform.com/212524802203846 ose vizitoni objektin e xharragroup per te plotesuar fleteaplikacionin.

Hulumtues - e re

Pyper

-
Prishtinë, Kosovë
Pyper është kompani e hulumtimeve me bazë në kosovë që ofron shërbime të hulumtimeve cilësore dhe sasiore brenda dhe jashtë vendit për sektorët publik dhe privat. misioni ynë është t'u mundësojmë bizneseve dhe subjekteve të tjera të përparojnë përmes përdorimit të të dhënave. shënim: kjo pozitë nuk ka të bëj me shitje. ka të bëj vetëm me ...

Patrullë / ekipë intervenuese - e re

Syri Group sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Kushtet që duhet plotësuar për aplikim për pozitën patrullë / ekipë intervenuese: vërtetimin nga policia për verifikim të kaluarës kriminale (kopje) vërtetimin nga gjykata (kopje) certifikatën mjekësore (kopje) certifikatën e trajnimit themelor për roje sigurimi (kopje) licencën e punës nga ministria e punëve të brendshme (kopje) referenc...

Punëtore pastrimi me ditë - e re

Kompania kristal b ofron pune per: punëtore pastrimi me ditë (pejë) - 5 pozita kushtet: pervojë pune në pastrim (xhamave,objekteve,zyreve etj) pagesa me ditë (pasi përfundon puna, pagesa kryhet menjeherë) te interesuarit të na kontaktojn në numrin e telefonit 049 348 468 , ose ne email-in kristal_b@hotmail.com

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane