Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha

Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 372 rezultate (Këshilla për kërkim)

partner biznesi health&beauty (Punë në distancë)

Ad

Health & Beauty

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen 30 partner biznesi per produke bukuri/shëndet dhe mjekësi alternative. qindra klientë të kënaqur që kanë zgjidhur problemin e tyre si: flokë: rënie të flokëve, thinjat e parakohshme, flokë me yndyrë/zbokth, fl...

Kerkohet shitese

Ad

Gjergji H Tekstil

-
Tiranë, Shqipëri
Prive luxury men store eshte butiku ne zemer te bllokut i dedikuar meshkujve. markat e lluksit si billionaire, dolce gabbana, armani, valentino, balmain, alexander mcqueen dhe shume te tjera jane pjese e ketij butiku me...

Menaxher/e, zëvendës menaxher/e (2), arketare (5), sektoriste (6), shitës/depoist (2), (tophane) - e re

Albi Shopping

-
Prishtinë, Kosovë
"albi shopping" pjese e albi group me kenaqsi njofton per hapjen e pikes me te re ne lagjen tophane ne prishtine dhe vaz hdon rekrutimin per te plotesuar vendet e lira te punes per pozitat si ne vijim: menaxher/e - 1 pozite zevendes menaxher/e - 2 pozita arketare - 5 pozita sektoriste - 6 pozita shites/depoist - 2 pozita vendi i punes: al...

Menaxher/e, zëvendës menaxher/e (2), arketare (5), sektoriste (6), shitës/depoist fushë kosovë (lagjja eliza) - e re

Albi Shopping

-
Prishtinë, Kosovë
"albi shopping" pjese e albi group me kenaqsi njofton per hapjen e pikes me te re ne lagjen eliza ne fushe kosove dhe vazhdon rekrutimin per te plotesuar vendet e lira te punes per pozitat si ne vijim: menaxher/e - 1 pozite zevendes menaxher/e - 2 pozita arketare - 5 pozita sektoriste - 6 pozita shites/depoist - 2 pozita vendi i punes: al...

Distributor dhe agjent të shitjes - e re

Non Disclosed Client

-
Prishtinë, Kosovë
This job advertisement is not inteneded for kosovajob, therefore it is published on behalf of a client. ky konkurs nuk është thirrje punësimi nga kosovajob, por është i publikuar në emër të njërit nga klientët e kosovajob. kosovajob për klientin hap vend të lirë pune për: distributor dhe agjent të shitjes detyrat promovimi i mallit dhe sh...

Agjente e patundshmërive (f) - e re

Tafingo

-
Prishtinë, Kosovë
Agjente e patundshmërive (f) jemi në kërkim të kandidatëve ambicioz për pozitën real estate agent ne prishtine përgjegjësitë: të del në teren dhe të siguroj oferta të pronave për shitje ose qira si shtëpi, banesa, objekte afariste dhe toka. të bëjë negocimin dhe përgatitjen e dokumentacionit për realizimin e shitjes ose qira dhënies. të k...

Agjent i shtijes - e re

UNITED BRANDS L.L.C/Evergreen Tea

-
Prishtinë, Kosovë
Detyrat dhe pergjegjesitë : të krijojë dhe ekzekutoj porositë tek klientët ekzistues dhe identifikoj klientë të rinj,, të ketë iniciative, të bashkëpunojë dhe shkëmbej informacione të vazhdueshme me menaxher. të interesuarit duhet të plotësojnë kushtet si më poshtë: të ketë aftësi të mira organizative, koordinimi, komunikimi, si dhe aftës...

Menaxher/e, zëvendës menaxher/e (2), arketare (5), sektoriste (6), shitës/depoist (2), (tophane) - e re

Albi Shopping

-
Prishtinë, Kosovë
“albi shopping” pjese e albi group me kenaqsi njofton per hapjen e pikes me te re ne lagjen tophane ne prishtine dhe vaz hdon rekrutimin per te plotesuar vendet e lira te punes per pozitat si ne vijim: menaxher/e – 1 pozite zevendes menaxher/e – 2 pozita arketare – 5 pozita sektoriste – 6 pozita shites/depoist – 2 pozita vendi i punes: al...

Menaxher/e, zëvendës menaxher/e (2), arketare (5), sektoriste (6), shitës/depoist fushë kosovë (lagjja eliza) - e re

Albi Shopping

-
Prishtinë, Kosovë
“albi shopping” pjese e albi group me kenaqsi njofton per hapjen e pikes me te re ne lagjen eliza ne fushe kosove dhe vazhdon rekrutimin per te plotesuar vendet e lira te punes per pozitat si ne vijim: menaxher/e – 1 pozite zevendes menaxher/e – 2 pozita arketare – 5 pozita sektoriste – 6 pozita shites/depoist – 2 pozita vendi i punes: al...

Distributor dhe agjent të shitjes - e re

Non Disclosed Client

-
Prishtinë, Kosovë
This job advertisement is not inteneded for kosovajob, therefore it is published on behalf of a client. ky konkurs nuk është thirrje punësimi nga kosovajob, por është i publikuar në emër të njërit nga klientët e kosovajob. kosovajob për klientin hap vend të lirë pune për: distributor dhe agjent të shitjes detyrat promovimi i mallit dhe sh...

Agjente e patundshmërive (f) - e re

Tafingo

-
Prishtinë, Kosovë
Agjente e patundshmërive (f) jemi në kërkim të kandidatëve ambicioz për pozitën real estate agent ne prishtine përgjegjësitë: të del në teren dhe të siguroj oferta të pronave për shitje ose qira si shtëpi, banesa, objekte afariste dhe toka. të bëjë negocimin dhe përgatitjen e dokumentacionit për realizimin e shitjes ose qira dhënies. të k...

Shitës - e re

AZTECH

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: shitës/e në ferizaj kualifikimet: preferohet të ketë të përfunduar së paku shkollimi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shitje

Njoftime pune shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane