Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha

Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 294 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofrohet vend pune agjent shitjesh ne terren

Ad

Librex

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania gjermane ofron vend pune agjent shitjesh ne terren me ose pa eksperience. mundesi punesimi part time ose fulltime paga e kenaqshme mundesi per rritje ne detyre ben prezantimin e poduktit te klientet e caktuar ng...

Century 21 impact ju ofron mundesi te shkelqyer per nje karriere afatgjate si konsulent imobiliar

Ad

Century 21 Impact

-
Tiranë, Shqipëri
Century 21 impact kërkon të fuqizojë ekipin me kolegë të rinj dhe energjikë në pozicionin konsulent imobiliar. tek ne do të gjeni: • bashkëpunim me një staf mikpritës dhe dinamik • ambient pune komod dhe motivues disa ng...

Perfaqsues shitjesh dyqan vodafone berat - e re

R & T shpk

-
Berat, Shqipëri
Kërkojmë: “përfaqsues shitjesh dyqan vodafone” berat kualifikimet: * aftësi shumë të mira komunikuese * eksperiencë në shitje * njohuri të mira në përdorimin e kompjuterit të interesuarit të dërgojnë cv në adresën: jeta.veledi@rt-grp.com

Shitëse në ideal kamina - ferizaj - e re

IDEAL KAMINA SHPK

-
Ferizaj, Kosovë
Ideal kamina shpk hap vend të lirë pune për: shitëse detyrat shërbimin ndaj klientëve. ndihmon klientët në përzgjedhjen apo orientimin për gjetjen e produkteve. përkujdesja dhe mirëmbajtja e produkteve mirëmbajtja e ambientit të punes. gjysme orari adresa : rr.driton islami pn, afer etc elkosit. per me shume : +38348124992

Asistente e shitjes - e re

NEXT Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Hapet konkursi per kete pozite: asistente e shitjes. apliko duke derguar cv-ne tuaj ne: [email protected]

Shitese mobilerie - e re

s.c System

-
Tiranë, Shqipëri
Dyqani i mobilerise "axl mobileri" kerkon te punesoje: - shitese mobilerie e interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. preferohet mosha 20 - 30 vjec. ofrojme: kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. dergoni cv-ne email : axlmobileri@gmail.com adresa:myslym shyri  qyteti: tirana shteti: shqip...

Kerkojme punetore - e re

Kriteret : gjuha turke nivel te ulet ose te lartete te kete pervoj pune ne byzhyteri te jete komunikative te mos kete obligime tjera si fakulltet ose pune te dyte te jete bashkpunuese aplikimi per pune te behet ne faqen e instagramit permes dm ose te paraqiteni ne lokal @kuqpeliaccessories.ks

Agjente e shitjes - e re

Ted Baker

-
Prishtinë, Kosovë
Agjente e shitjes – ted baker london – albi mall ted baker është duke kërkuar një agjente të shitjes, një entuziaste për t’iu bashkangjitur ekipit tonë në dyqanin luksoz në albi mall. roli i punës roli i agjentit të shitjes është që të maksimizojë shitjet, përmes një niveli të lartë të shërbimit ndaj klientëve të ted, duke bërë përpjekje ...

Asistent/e i/e shitjes (fushë kosovë) - e re

FLO

-
Kosovë
Ne si kompani po kërkojm profesionalist që të na ndihmojn të arrijmë një punë sa më të suksesshme. flo po kërkon të punësojë: kualifikimet për pozitën asistent/e i/e shitjes full time – i/e aftë për punë ekipore – organizative,fleksibile,dhe të jetë e gatshme për punën nën presion – njohuri të gjuhes angleze dhe turke, (e preferueshme), –...

Asistent/e i/e shitjes (ferizaj) - e re

FLO

-
Ferizaj, Kosovë
Ne si kompani po kërkojm profesionalist që të na ndihmojn të arrijmë një punë sa më të suksesshme. flo po kërkon të punësojë: kualifikimet për pozitën asistent/e i/e shitjes full time – i/e aftë për punë ekipore – organizative,fleksibile,dhe të jetë e gatshme për punën nën presion – njohuri të gjuhes angleze dhe turke, (e preferueshme), –...

Asistent/e i/e shitjes (prizren) - e re

FLO

-
Prizren, Kosovë
Ne si kompani po kërkojm profesionalist që të na ndihmojnë të arrijmë një punë sa më të suksesshme. flo po kërkon të punësojë: kualifikimet për pozitën asistent/e i/e shitjes full time – i/e aftë për punë ekipore – organizative,fleksibile,dhe të jetë e gatshme për punën nën presion – njohuri të gjuhes angleze dhe turke, (e preferueshme), ...

Neptun kasiere qtu - e re

Neptun shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi neptun shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. pozicioni: kasiere qtu vendodhja : tiranë përmbledhja e pozicionit : një kasiere është përgjegjës/e për menaxhimin e përditshëm të punës të tij/saj në përputhje me politikat e përgjithshme të kompanisë. detyra dhe përgjegjësi : kry...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shitje

Njoftime pune shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane