Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Shërbim klienti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 184 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofrojme pune per floktare,grimere,estetiste,etj - e re

enesthetic

-
Prishtinë, Kosovë
Enesthetic hap konkurs per disa vende pune; -stiliste flokesh(frizere dhe njohese e ngjyrave) -makeup artiste -microblanding -depilim -artiste e thonjeve -mbjellje e cerpikeve -dermoestetiste perparesi kane vjazat ose zonjat qe kane pervoj pune,ose qe dine te bejne disa nga punet e kerkuara.- per informata te tjera kontaktoni ne nr +383 4...

Konkurs pune - e re

A&M Clothes

-
Prizren, Kosovë
Konkurs am a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes/ arkatar • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: abi çarshia- prizren • afati për aplikim: deri më 19/03/2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ofertave dhe arritjeve t...

Assistdigital tirana addetto alla control room - e re

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Cosa farai? assicurare la reportistica (gestione base dati, analisi dati, realizzazione report) supportare il responsabile nella gestione dei processi di monitoraggio in tempo reale e reportistica storica impostare, attraverso strumenti di data analytics, cruscotti di analisi integrati a supporto di operationnell’ottica di una valorizzazi...

Asistent te shitjes/arkatar - e re

A&M Clothes

-
Prizren, Kosovë
Konkurs am a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes/ arkatar • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: abi çarshia- prizren • afati për aplikim: deri më 19/03/2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ofertave dhe arritjeve t...

Marketing/merchandising administrator - e re

As the merchandising/cs link administrator, you will be responsible for supporting the day-to-day administration, maintenance, and processing of merchandising links, as well as member missing transactions for the e-commerce platform. this is a great opportunity for someone that is looking to get exposure in background/technical aspects of...

Shites-e, kamarier-e, shankist-e, operator pompe - e re

Union Trading Sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Te gjithe te interesuarit ju lutem ja na kontaktoni ose na dergoni email cv e juaja per pozitat e hapura ne pompen e re qe gjindet para rethit te ri te marigona rezidenc. pozitat e hapura si me posht: 1.operator pompe 2.kamarier-e /shankist-e 3.shites-e ne market kriteri per aplikim eshte provoja e punes se paku 2-3 vjete ne pozitat perka...

Estetikë-kozmetikë - e re

ESTEMED - BEAUTY CENTER

-
Prizren, Kosovë
Estemed beauty center kërkojme punetore (femer): te punoj ne dyqanin tone kozmetik i cili gjendet ne - galeria shopping mall, prizeren. kushtet e punesimit: te kete njohuri rreth kozmetikes dhe kujdesit personal te kete pervoje pune te kete fizik dhe pamje te bukur te kete aftesi te mira komunikuese me kliente dhe aftesine shitje te inter...

Estetik/kozmetik - e re

EsteMed Beauty Center

-
Prizren, Kosovë
Estemed beauty center kërkojme 2 punetore (femer): te punoj ne dyqanin tone kozmetik i cili gjendet ne - galeria shopping mall, prizeren. kushtet e punesimit: te kete njohuri rreth kozmetikes dhe kujdesit personal te kete pervoje pune te kete fizik dhe pamje te bukur te kete aftesi te mira komunikuese me kliente dhe aftesine shitje te int...

Shites-e/kamarier-e/shankist-e/operator pompe - e re

UNION TRADING SH.P.K.

-
Prishtinë, Kosovë
Te gjithe te interesuarit ju lutem ja na kontaktoni ose na dergoni email cv e juaja per pozitat e hapura ne pompen e re qe gjindet para rethit te ri te marigona rezidenc. pozitat e hapura si me posht: 1.operator pompe 2.kamarier-e /shankist-e 3.shites-e ne market kriteri per aplikim eshte provoja e punes se paku 2-3 vjete ne pozitat perka...

Punëtore në parfumeri - e re

Estila

-
Kosovë
Firma estila është në kërkim të personelit me përvojë pune në shitjen e parfumeve. në dyqanin tonë në qendrën tregtare af mall në fushë kosovë, kërkojmë personel me këto cilësi: * të flet gjuhën turke. * të punojë me orar të plotë. * serioze në punë, me nivel përgjegjësie. * mbi moshën 20 vjeçare. * me aftësi të mira komunikimi me klientë...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune sherbim klienti

Njoftime pune sherbim klienti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane