Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Retail dhe Distribuim (Fshij) Fshijini të gjitha

Retail dhe Distribuim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 52 rezultate (Këshilla për kërkim)

Arkatare - e re

Kadiu Group

-
Ferizaj, Kosovë
Kadiu group, një kompani lider në tregtinë me auto pjesë dhe pajisjet e autoserviseve në kosovë dhe shqiperi, me nje eksperience mbi 26 vjeçare dhe me nje rrjet dyqanesh ne qytetet kryesore ne kosove, shpall konkurs per pozitat: arkatare per prishtinë, ferizaj, malishevë kriteret: te jete e moshes 23-35 vjec; te kete arsim te larte ne deg...

Shitëse – prizren - e re

Pandora

-
Prizren, Kosovë
Shpallje: vend i lire i punes ne dyqanin e stolive “pandora” ne abi çarshia – prizren pozita: shitese orari : 40 ore ne jave pandora eshte brend i njohur boteror i stolive per femra. përvoja e mëparshme ne shitje është e domosdoshme (min dy vjeqare) dhe natyrisht dashuria për stolitë dhe markën pandora është thelbësore, gjithashtu të qeni...

Sales representative - e re

StaffMe USA

-
Prishtinë, Kosovë
Job description staffme usa is looking to add a sales representative for our fast growing private lending business located in emshir pristina. your main tasks would include cold calling 180 small business owners in the us (per day) to build relationships with and onboard as new clients (complete applications for funding). who is a good fi...

Vende të lira pune (llapllasellë) - e re

Interex

-
Prishtinë, Kosovë
Tagged as: arkatare, depoist, interex, kasap, llapllaselle, menaxher, mirembajtes, oborrtar, pranues malli, zv menaxhere

Sales agent - e re

Mesh COM

-
Prishtinë, Kosovë
Mesh com is a web application and web development company founded in march 2016. since then, we have grown to a team of 11 employees, with offices in austria, kosovo and switzerland. location: prishtinë job position: sales agent in english language responsibilities: present, promote and sell products/services using solid arguments to exis...

Arkatare, sektorist/e, sektorist nate - e re

Super Viva

-
Ferizaj, Kosovë
[email protected] tagged as: arkatare, ferizaj, prishtine, prizren, sektorist, shitje, super viva

Agjente e shitjes - e re

Ted Baker

-
Prishtinë, Kosovë
Agjente e shitjes – ted baker london – albi mall ted baker është duke kërkuar një agjente të shitjes, një entuziaste për t’iu bashkangjitur ekipit tonë në dyqanin luksoz në albi mall. roli i punës roli i agjentit të shitjes është që të maksimizojë shitjet, përmes një niveli të lartë të shërbimit ndaj klientëve të ted, duke bërë përpjekje ...

Asistente në shitje, arkatare, asistente administative - e re

NT Charlie

-
Prishtinë, Kosovë
Butiku charlie ne grand store hap konkurs për vend të lirë pune, për: asistente në shitje arkatare asistente administative asistente ne shitje kualifikimet: të jetë person i/e motivuar dhe i/e inspiruar për punë. shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi dhe adaptimi ndaj nevojave të klientit. preferohet njohja e gjuhës angleze. te jete ambic...

Sales assistant (m/f) - e re

New Yorker Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
New yorker is one of the leading german fashion retailers with over 1150 stores in 47 countries and over 19000 employees. a flat organization and agility in a fast moving market have helped to make new yorker a thriving business within 50 years. at new yorker, the career opportunities are endless. we‘re always looking for authentic charac...

Arkëtar në ekspoziturë - e re

NLB Banka

-
Mitrovicë, Kosovë
Nlb banka sh. a., me seli në prishtinë, shpall konkurs për zgjedhjen e kandidatit për vendin e punës arkëtar në ekspoziturën në mitrovicë (një vend pune) kualifikimet dhe aftësitë e kërkuara preferohet diplomë universitare në lëmin e ekonomisë, financave, kontabilitetit, administrimit të biznesit ose lëmi të ngjashme; preferohet së paku 1...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune retail dhe distribuim

Njoftime pune retail dhe distribuim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane