Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ndërtim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 54 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkoj punetore per ndertim - e re

Jaha sh.p.k.

-
Mitrovicë, Kosovë
Kerkoj punetore ndertimi me ose pa eksperience, latues, ndihmes-mjeshter, mjeshter, armirues.

Kerkojm salldus dhe ndihëms salldus - e re

Salldus

-
Vushtrri, Kosovë
Kerkojm salldus dhe ndihems salldus 045568769

Kerkoj puntor ose mjeshter - e re

KOPRANI-3

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj puntor ose mjeshter / knauf glet amstrung fasad ngjyrosje ...

Kerkojm ndihmes per instalime te rrymes

Isa Elektro

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm ndihms per instalime te rrymes +38344626609

Kerkoj puntor

KOHA E RE

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj puntor qe kan njohuri ne izolime me stiropor dhe suvatim te mbrenshem e cila behet me maqin si dhe per pagesa kompanija jone koha e re paguan me or ku dhe fillon nga 1.6 deri ne 3.5 euro ora vendi i lir per puntor eshte deri ne 20 persona

Iba invest juriste per kompani ndertimi

IBA INVEST

-
Tiranë, Shqipëri
- te ofroje konsulence per ceshtjet juridike - te perpiloje kontrata te ndryshme - te mbaje marredheniet me klientet nga ana juridike - te jete e afte ne hulumtim dhe ne ofrimin e zgjidhjeve te ndryshme per ceshtje juridike

Agjent i shitjes se pasurive te patundeshme

Rexciti

-
Tiranë, Shqipëri
Mundesi punesimi 📣 📣 agjent me provojë apo të rinjë në industrin e pasurive te paluajtshme ??? 🌠 jeni te mirepritur! ▪️ a keni arritur potencialin e deshiruar në karrierën tuaj? ▪️ a jeni duke fituar parat që ju meritoni? ▪️ a i keni mjetët, udhëheqjen dhe mjedisin mbështetës për t'ju ndihmuar të keni sukses në këtë industri shume fiti...

Kranist per kran 10 ton/jo autokran

S.G.A

-
Ferizaj, Kosovë
Kerkoj kranist per kamion kranderi ne 10 ton. puna full time. puna ne prishtine dhe ferizaj. paga shum e mire. 049138618.

Moler

Ne po kërkojmë individë të kualifikuar dhe të motivuar për të punuar si punonjës për klientin tonë si moler. ju duhet të jeni të gatshëm për zhvillimin e aftësive tuaja dhe të jeni i orientuar në klientë si dhe të keni aftësi komunikuese kërkohet që kandidatët të kenë përvojë paraprake si molerë dhe të ketë ndonjë trajnim shtesë. puna ësh...

Murator

Kërkojmë punëtorë të kualifikuar për implementimin e projekteve tona në sektorin publik dhe privat. përgjithëisht puna është e bazuar në territorin e oslos. ju duhet të keni përvojë pune 5 vjeçare në këtë fushë. aplikuesi me ndonjë çertifikim në ngjyrosjen e mureve dhe vendosjen e tapetave është i mirëseardhur. duhet t’a njihni mirë gjuhë...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ndertim

Njoftime pune ndertim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane