Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Mjekësi (Fshij) Fshijini të gjitha

Mjekësi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 85 rezultate (Këshilla për kërkim)

Përfaqësues/e mjekësor/e, agjent/e i/e shitjes - e re

Ana Pharm

-
Kosovë
Ana pharm sh.p.k është në kërkim të personave të motivuar dhe që kanë dëshirë të jenë pjesë e ekipit tonë, në pozitat: përfaqësues/e mjekësor (1) agjent/e i shitjes (1) kriteret e kërkuara për përfaqësues/e mjekësor (1): të këtë të përfunduar fakultetin në fushat e mjekësisë, kërkohet diploma. përvojë pune në këtë pozitë së paku 1 vit. të...

Teknike e farmacise - e re

Green Pharmacy

-
Prishtinë, Kosovë
Teknik i farmacis

Përfaqësues/e mjekësor/e, agjent/e i/e shitjes - e re

Ana Pharm

-
Kosovë
Ana pharm sh.p.k është në kërkim të personave të motivuar dhe që kanë dëshirë të jenë pjesë e ekipit tonë, në pozitat: përfaqësues/e mjekësor (1) agjent/e i shitjes (1) kriteret e kërkuara për përfaqësues/e mjekësor (1): të këtë të përfunduar fakultetin në fushat e mjekësisë, kërkohet diploma. përvojë pune në këtë pozitë së paku 1 vit. të...

Teknike e farmacisë - e re

Green Pharmacy

-
Prishtinë, Kosovë
Preferohet te kete aftesi te mira komunikuese dhe organizative, si dhe sjellje te mira nderpersonale.

Teknike e farmacisë - e re

Barnatore Aroma Pharm

-
Prishtinë, Kosovë
Barnatore aroma pharm kerkojme nje teknike te farmacisë pervoja e punes: së paku 1 vjeçare barnatorja gjendet përballë iber lepencit (dardani - prishtine) tel 044 245 550 e-mail: ed_gashi@hotmail.com

Specjalist/e i/e gjinekologjisë - e re

Komuna e Dragashit

-
Dragash, Kosovë
Republika e kosovës - republika kosovo - republic of kosovo kuvendi komunal dragash-skupstina opśtina dragaś njësia për menaxhimin e burimeve njerëzore dragash, në bazë të nenit 67 dhe 68 të ligjit për zyrtarët publik nr. 06/l-114, komuna e dragash-it shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës titulli i vendit të punës : specjalist...

Doktor/e i/e mjekësisë (10) - e re

Komuna e Prizrenit

-
Prizren, Kosovë
Komuna e prizrenit njësia për menaxhimin e burimeve njerëzore në bazë të nenit 67 dhe 68, të ligjit për zyrtarët publikë nr. 06/l-114 dhe kërkesës së drejtorisë së shëndetësisë të dt: 15.10.2021, komuna e prizrenit, shpall: konkurs për plotësimin e vendit të punës drejtoria për shëndetësi-qkmf titulli i pozitës së punës : doktor i mjekësi...

Infermier/e të përgjithshëm - e re

Tags spitali mendor prishtine spital spitali ministria ministria e shendetit shpallje publike podujeve drenas fushe kosove

Sigal uniqa group austria specialist trajtim praktika, zyra e dëmëve shëndetësore - e re

SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA

-
Tiranë, Shqipëri
“sigal uniqa group austria” sh.a. pjese e uniqa group austria, shoqëri sigurimi me eksperiencë 22 vjeçare, themeluar më 22 shkurt 1999, e përfaqësuar me 8 kompani sigurimi jetë dhe jo-jetë, risigurime dhe fond pensionesh që ofron të gjitha klasat e sigurimit me 42 produkte, me rreth 1,500 punonjës dhe agjentë në mbi 900 zyra ku ajo operon...

Nurse (moter/teknik medicinal) - e re

CONCORDIA - Projekte Sociale

-
Prizren, Kosovë
Nurse for concordia tranzit centre, a project of concordia projekte sociale kosovo background concordia gemeinnützige privatstiftung (hereafter concordia austria) is an international, independent, non-governmental organization dedicated to helping children, young people, families as well as (socially and ethnically) marginalized groups in...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune mjekesi

Njoftime pune mjekesi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane