Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Menaxhim (Fshij) Fshijini të gjitha

Menaxhim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 139 rezultate (Këshilla për kërkim)

Brand menaxher - e re

Wurth Kosova Sh.P.K

-
Prishtinë, Kosovë
Email: info@wurth-kosova.com

Reservation manager new - e re

Art and tourism development group is one of the largest hotel & tourism industry company with a large extend on the albanian coast. with stylish rooms and convenient apartments in a very prestigious locations, you will find the ideal place for a productive business and enjoyable leisure time. you will definitely enjoy a new service that h...

Menaxher /e eventesh për hotel new - e re

Art & tourism development group është një nga kompanitë lider në industrinë e hotelerisë dhe turizmit me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. art & tourism development group ështe në kërkim të: menaxher /e eventesh për hotel përshkrim i përgjithshëm si menaxher/e eventesh do të jeni përgjegjës për krijimin e strategjive dhe arritj...

Menaxher /e eventesh për hotel new - e re

Art & tourism development group është një nga kompanitë lider në industrinë e hotelerisë dhe turizmit me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. art & tourism development group ështe në kërkim të: menaxher /e eventesh për hotel përshkrim i përgjithshëm si menaxher/e eventesh do të jeni përgjegjës për krijimin e strategjive dhe arritj...

Menaxher i shitjes – për rajonin e mitrovicë & vushtrri (2 pozita të lira) - e re

Autopjesë Partner Sh.p.k.

-
Mitrovicë, Kosovë
Autopjesë partner është një kompani gjermano-shqiptarë me aktivitet në kosovë dhe shqipëri. që prej themelimit tonë në vitin 2006, ne kemi pasur një rritje të jashtëzakonshme dhe tani jemi një ndër kompanitë kryesore në shitjen me shumicë të auto pjesëve, vajrave, aksesorëve, pajisjeve dhe shërbimeve. stafi ynë prej rreth 60 kolegëve, në ...

Shef/e kontrolli (head controller) - e re

ADRIA ENTERTAINMENT

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi shoqëria "adria entertainment " sh.a. kërkon të punësojë individë në pozicionet e mëposhtme: shef/e kontrolli (head controller) kualifikimet aplikantet/ aplikantët duhet të plotësojnë kushtet si më poshtë: femër ose mashkull në moshën mbi 30 vjeç; të jetë i/e vëmendshëm/me ndaj hollësive; të jetë shumë i/e përgjegjshëm/me; të k...

Shef i pritjes / head of reception - e re

ADRIA ENTERTAINMENT

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi shoqëria "adria entertainment " sh.a. kërkon të punësojë individë në pozicionet e mëposhtme: shef i pritjes, femër (head of reception) kualifikimet aplikantet duhet të plotësojnë kushtet si më poshtë: mosha e preferuar 35 deri në 45 vjeç; të jetë e vëmendshme ndaj hollësive; të ketë përvojë pune në pritje/pranim në hotele të ni...

Mbikëqyrëse ushqimi dhe pije / food and beverage supervisor - e re

ADRIA ENTERTAINMENT

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi shoqëria "adria entertainment " sh.a. kërkon të punësojë individë në pozicionet e mëposhtme : mbikëqyrëse ushqimi dhe pije, femër (food and beverage supervisor) kualifikimet aplikantet duhet të plotësojnë kushtet si më poshtë: të jetë me personalitet të fortë; mosha e preferuar 35 deri në 45 vjeç; të jetë e vëmendshme ndaj holl...

Account manager - e re

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon një account manager në tiranë, për një klient i cili operon në projektimin/ prodhimin e produkteve promocionale dhe reklamave. detyrat përgjegjës për shitjet dhe zhvillimin e aktiviteteve të biznesit; përgatit dhe zbaton planin strategjik për të arritur objektivat e shitjeve dhe për të zgjeruar portofolin e kl...

Menaxher shitjesh - e re

BRUNES SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi brunes është një kompani shqipetare me eksperiencë 25- vjeçare, e fokusuar ne import/ eksportin e një gamë të gjerë produktesh, me ekspozita në tiranë, vlorë, durrës, sarandë e lezhë, fier. një shumllojshmëri e cila në mënyrë harmonike ndërthuret në ngjyra, stile, cilësi të pakrahueshme, të shprehura në markat më prestigjoze të...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxhim

Njoftime pune menaxhim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane