Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Marketing

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 138 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent/e marketingu (20 vende) - e re

Punsohu.eu

-
Klinë, Kosovë
Vendi punës:prizren, suherekë, xerxe, pejë, klinë, istog, skenderaj,mitrovicë,shtimje, viti. punsohu eu është njëra prej agjencive liderë dhe më të suksesshme rekrutuese në vend. me një përvojë mbi 10 vjeçare ajo operon jo vetëm në tregun vendor, por edhe atë regjional duke përfshirë edhe shqipërinë dhe maqedoninë e veriut. për shkak të a...

Konsulent marketingu - e re

Green Life

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania green life ne bashkepunim me kompanine nderkombetare carico, lider ne fushen e mireqenies dhe shendetit ne tregun boteror, kerkon te punesoje 25 bashkepunetore ne fushen e marketingut. •hapesire per grupmoshen 18-45 vjec •serioze dhe ambicioze per karriere dhe para •arsim i mesem i detyruar kompania ofron kushte komode...

Agjent/e marketingu (16 vende) - e re

Punsohu.eu

-
Klinë, Kosovë
Vendi punës:prizren, suherekë, xerxe, pejë, klinë, istog, skenderaj,mitrovicë,shtimje, viti. punsohu eu është njëra prej agjencive liderë dhe më të suksesshme rekrutuese në vend. me një përvojë mbi 10 vjeçare ajo operon jo vetëm në tregun vendor, por edhe atë regjional duke përfshirë edhe shqipërinë dhe maqedoninë e veriut. për shkak të a...

Agjent/e marketingu - e re

Center Shqiptare

-
Prishtinë, Kosovë
Center shqiptare kerkon te punesoje agjent marketingu per qytetin e prishtines. qellimi i ketij pozicioni eshte te menaxhoje marredheniet me klientet potenciale, klientet e rinj apo ata ekzistues si dhe te permbushe objektivat e kompanise per tregje te caktuara. detyra te tjera perfshijne: garantimin e rritjes se shitjeve dhe numrit te kl...

Agjent/e marketingu - e re

Center Shqiptare

-
Prishtinë, Kosovë
Center shqiptare kerkon te punesoje agjent marketingu per qytetin e prishtines. qellimi i ketij pozicioni eshte te menaxhoje marredheniet me klientet potenciale, klientet e rinj apo ata ekzistues si dhe te permbushe objektivat e kompanise per tregje te caktuara. detyra te tjera perfshijne: garantimin e rritjes se shitjeve dhe numrit te kl...

Konsulent - rishikues shtypi & zhvillues marketingu per entet publike italiane - e re

PublicAl

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi nese jeni njohes te gjuhes italiane dhe keni deshire e ambicie per te patur njohuri mbi publikimin e prokuriumeve publike te shtetit italian, kompania publical shpk ofron vende te lira pune me paga te kenaqeshme. shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo cv-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose ap...

Specialiste promocioni ne terren - e re

MJALTE MORAVA

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi behu pjese e ekipit tone! kompania "mjalte morava" me aktivitet tregtar dhe shtrirje ne te gjithe shqiperine dhe jashte saj, eshte e fokusuar ne shitjen e produktit primare "mjalte" dhe te nenprodukteve te saj, ku aktulisht kerkojme te punesoje nje specialiste promocioni ne terren ne tirane , qe ploteson kriteret dhe detyrat e ...

Menaxher marketingu - e re

Center

-
Tiranë, Shqipëri
Center shqiptare kerkon te punesoje menaxher marketingu. qellimi i ketij pozicioni eshte te menaxhoje marredheniet me klientet potenciale, klientet e rinj apo ata ekzistues si dhe te permbushe objektivat e kompanise per tregje te caktuara. detyra te tjera perfshijne: garantimin e rritjes se shitjeve dhe numrit te klienteve nepermjet plani...

Agjent marketingu (mashkull) - e re

Center

-
Tiranë, Shqipëri
Center shqiptare kerkon te punesoje agjent marketingu per zyrat ne tirane. kritere te vecanta: kandidati duhet te kete aftesi shume te mira komunikimi, menaxhimi dhe bindese. te krijoje nje kulture sherbimi qe gjeneron klime pozitive. te zbatoje planet/strategjite e marketingut te vendosura nga kompania te kujdeset per ruajtjen e nje imaz...

Koordinator/ menaxhues porosish - e re

Center

-
Tiranë, Shqipëri
Center shqiptare kerkon te punesoje koordinator/menaxhues porosish kritere te vecanta: kandidati duhet te kete aftesi shume te mira komunikimi, organizative, koordinuese. te zoteroje shume mire pakten adobe dhe microsoft. te kete eksperienca ne fushen e shtypshkrimeve si grafik designer dhe ne menaxhimin e porosive preferohet te kete eksp...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune marketing

Njoftime pune marketing dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane