Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:IT dhe Zhvillim softesh (Fshij) Fshijini të gjitha

IT dhe Zhvillim softesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 446 rezultate (Këshilla për kërkim)

Emea rpa developer - e re

Teleperformance Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Teleperformance emea it (tp group) organizationis looking for an rpa developer . our projects robotic processautomation web services integration our technologies we tend to use microsoft stack of technologies with c# as the main programming language. for rpa our 1st choice is uipath. what we offer a competitive salary, international team ...

It - e re

HOTEL ROSA BLU BAR-RESTORANT

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi it, (mashkull) me njohuri ne sistemet operative dhe njohurite baze te rrjeteve. kualifikimet kriteret e nevojshme •aftesi ne instalimin dhe konfigurimin e sistemeve operative dhe aplikacioneve. •aftesi ne analizimin e troubleshooting te rrjetit dhe/ose te sistemit; •aftesi ne zgjidhjen e problemeve hardware/software ne pc; •aft...

Rpa developer - e re

Teleperformance Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi teleperformance emea it (tp group) organization is looking for an rpa developer. our projects • robotic process automation • web services integration our technologies we tend to use microsoft stack of technologies with c# as the main programming language. for rpa our 1st choice is uipath. what we offer a competitive salary, int...

It technician - e re

ITBM LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Itbm group is a diversified company that provides a broad range of high-quality products and support services to government and commercial customer base. organized into five company divisions, it provides engineering & installation, operation & maintenance, logistics supply & delivery, base support services, general construction, it & tel...

Ux designer - e re

Call Naw

-
Prishtinë, Kosovë
• at least 4 years of experience in ui / ux design (user interface and user experience design), • strong knowledge of user-centered design techniques, basic design principles and interaction design concepts, • up-to-date knowledge of design tools such as adobe illustrator and photoshop, xd, zeplin • working on cross-platform applications ...

Senior microsoft dynamics 365 bc (nav) consultant/s - e re

Intelligent Systems

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi senior microsoft dynamics 365 bc (nav) consultant/s intelligent systems is an international consultancy company, delivering business software projects to local and multi-country organizations. we are the leading microsoft dynamics partner for cee, part of the inner circle – the highest recognition given to only 60 out of more t...

Digital channels developer officer – software development and application management department/ it division - e re

Raiffeisen Bank Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi overall job definition : develops windows desktop based applications, interpreting technical requirements, engages throughout the steps of application development lifecycle coding, testing to deployment, technical & handover documentation, maintain 2-nd level support of existing software solutions, troubleshooting and bug fixin...

Project manager - e re

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi infosoft systems shpk, is seeking to recruit: project manager general summary : responsible for conceptualizing and preparing project proposals; collects and integrates the project material; organizes and leads the project group; writing draft-projects; obtaining approvals from project stakeholders. detyrat determines proposal ...

Microsoft dynamics nav/bc developer - e re

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi info business solutions shpk, kerkon te punesoje: microsoft dynamics nav/bc developer kualifikimet diplomë universitare në degët: informatike, inxh. informatike, shkenca kompjuterike ose degë të ngjashme. eksperiencë në zhvillimin e sistemeve erp. eksperiencë dhe njohuri për menaxhimin e bazave të të dhënave psh sql server, mys...

Sla contract manager - e re

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi infosoft systems shpk, is seeking to recruit: sla contract manager general summary : the contract manager is responsible for managing the successful delivery of service level agreement contracts with one or more clients, focusing on the quality of service provided, customer satisfaction, and continuously improving the delivery ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune it dhe zhvillim softesh

Njoftime pune it dhe zhvillim softesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane