Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Hoteleri Dhe Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

Hoteleri Dhe Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 304 rezultate (Këshilla për kërkim)

Pizzaman, kuzhinier/e, ndihmës/e kuzhinier/e - e re

Molla e Egër - Agroturizëm

-
Prishtinë, Kosovë
Molla e egër agroturizëm në bernicë në afërsi të prishtinës , ka njërin ndër konceptet më atraktive të agroturizëmit, për herë të parë në vendin tonë. në kuadër të zgjërimit të familjes së saj shpall konkurs pune për plotësimin e pozitës në vijim: pizzaman kuzhinier/e ndihmës/e kuzhinier/e. konkursi mbetet i hapur për 30 ditë. si të aplik...

Punesim sezonal ne kroaci ( restaurant) - e re

Restaurant

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme punetor sezonal ne poreč croatia. viza te siguruara,akomodim i plote perfshire haje dhe fjetje. pozita te punes: 1 kuzhinier,ndihmes kuzhinier 2 kamarier,m 3 shanker/ndihmes shanker femra meshkuj 4 koktelist, barist. f/m per me shume info nr.kontaktues viber:+38971586002

Kerkojm kuzhinier kamarier shankist ndihmes kamarier - e re

Art caffe

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm kuzhinier kamarier shankist dhe ndihmes kamarier duhet te keni pervoj pune

Konkurs për enëlarës/e, ndihmës/e kuzhinier, kamarier - e re

Restaurant "Te Halimi" SH.P.K.

-
Prishtinë, Kosovë
Restaurant "te halimi"sh.p.k. shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës: enëlarës/e ndihmës/e kuzhinier kamarier kërkohen të rinj të motivuar për plotësimin e pozitave të lartëcekura përnevojat e restaurantit në prishtinë . nga kandidatët kërkohet: të kenë përvojë të mëhershme në punë të ngjashme; të jenë të gatshëm për punë me nd...

Konkurs për enëlarës/e, ndihmës/e kuzhinier, kamarier - e re

Restaurant "te halimi"sh.p.k. shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës: enëlarës/e ndihmës/e kuzhinier kamarier kërkohen të rinj të motivuar për plotësimin e pozitave të lartëcekura përnevojat e restaurantit në prizren . nga kandidatët kërkohet: të kenë përvojë të mëhershme në punë të ngjashme; të jenë të gatshëm për punë me ndër...

Konkurs pune "kryepastiçer/e" në matisse - e re

Matisse

-
Prishtinë, Kosovë
Pastiçeria matisse me kënaqësi vazhdon rekrutimin për të plotësuar vendet e lira të punës. nëse jeni person kreativ dhe i motivuar për të zhvilluar karrierën, atëherë aplikoni edhe ju për tu bërë pjesë e familjesë tonë. ne ofrojmë mundësi punësimi në një ambient modern dhe dinamik. pozita : kryepastiçer/e përgjegjësitë dhe detyrat: -përga...

Matisse ne rrugen b shpall konkurs për kamarier/e - e re

Matisse

-
Prishtinë, Kosovë
Matisse në rrugën b shpall konkurs për këto vende të lira pune: -kamarier/e ju lutem, të gjithë të interesuarit/at cv-të mund t’i dërgoni në e-mail: [email protected] ose kontakto ne kete numer te telefonit : +38349853813

Pastiçeria matisse shpall konkurs për "zhvillues të produkteve" - e re

Matisse Patisserie

-
Prishtinë, Kosovë
Njeriut gjithmonë i kanë pëlqyer gjërat e ëmbla. fillimisht ato i ka shijuar në formën e tyre vegjetative, të papërpunuara, në formën e frutave, të nektarit të luleve, e të mjaltit. më vonë, me zhvillimin e shoqërisë njerëzore, edhe prodhimi ëmbëlsirave hyri gradualisht në punët që kryente njeriu për përgatitjen e ushqimit të tij. pra kët...

Enëlarës/e, ndihmës/e kuzhinier & kamarier - e re

Restaurant Te Halimi

-
Prishtinë, Kosovë
Restaurant "te halimi" sh.p.k. shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës: enëlarës/e ndihmës/e kuzhinier kamarier kërkohen të rinj të motivuar për plotësimin e pozitave të lartëcekura për nevojat e restaurantit në prishtinë . nga kandidatët kërkohet: të kenë përvojë të mëhershme në punë të ngjashme; të jenë të gatshëm për punë me ...

Enëlarës/e, ndihmës/e kuzhinier & kamarier - e re

Restaurant Te Halimi

-
Prizren, Kosovë
Restaurant "te halimi" sh.p.k. shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës: enëlarës/e ndihmës/e kuzhinier kamarier kërkohen të rinj të motivuar për plotësimin e pozitave të lartëcekura për nevojat e restaurantit në prizren. nga kandidatët kërkohet: të kenë përvojë të mëhershme në punë të ngjashme; të jenë të gatshëm për punë me ndë...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune hoteleri dhe turizem

Njoftime pune hoteleri dhe turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane