Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Gastronomi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 66 rezultate (Këshilla për kërkim)

Pizzaman/e, kamarier/e, kuzhiner/e, delivery - e re

Sach LLC

-
Ferizaj, Kosovë
Email:hr@sachpizza.com tags prishtine lipjan ferizaj pizzaman kamarier kamariere kuzhiner kuzhinere delivery

Kamarier (m/f), shankist (m/f), pizzaman (m/f) - e re

Pizza House

-
Prishtinë, Kosovë
Pizza house l.l.c hap konkurs per pjestar ekipi: kamarier m/f (me pervoje pune) shankist m/f (me pervoje pune) pizzaman m/f (me pervoje pune) kamarier/shankist m/f (per ditet e vikendit e shtune &. e diel) cv mund ta dergoni ne pizzahouse.pr@gmail.com ose na kontaktoni ne 046/526-526 045/620-640 tags pizza house kamarier shankist pizzaman...

Kamarier (m/f), shankist (m/f), pizzaman (m/f) - e re

Pizza House

-
Prishtinë, Kosovë
Pizza house l.l.c hap konkurs per pjestar ekipi: kamarier m/f (me pervoje pune) shankist m/f (me pervoje pune) pizzaman m/f (me pervoje pune) kamarier/shankist m/f (per ditet e vikendit e shtune &. e diel) cv mund ta dergoni ne [email protected] ose na kontaktoni ne 046/526-526 045/620-640 tagged as: gastronomi, kamarier, pizza house, piz...

Pizzaman/e, kamarier/e, kuzhiner/e, delivery - e re

Sach LLC

-
Ferizaj, Kosovë
Email:[email protected] tagged as: delivery, ferizaj, kamarier, kamariere, kuzhiner, kuzhinere, lipjan, pizzaman, prishtine

Kamarier/e, shankist/e, pizzaman/e - e re

Pizza House

-
Prishtinë, Kosovë
Pizza house l.l.c hap konkurs per pjestar ekipi: kamarier m/f (me pervoje pune) shankist m/f (me pervoje pune) pizzaman m/f (me pervoje pune) kamarier/shankist m/f (per ditet e vikendit e shtune &. e diel) cv mund ta dergoni ne [email protected] ose na kontaktoni ne 046/526-526 045/620-640

Vende të lira të punës (4) - e re

Mili-m

-
Prishtinë, Kosovë
Mili shpall vende të lira pune për këto pozita: kuzhinier me prevojë pune (2); shpërndarës/dërgues i porosive ngasës motorri elektrik apo përmes veturës (2); detyrat dhe përgjëgjësitë e menaxherit: pranimi i porosive në lidhje direkte dhe viber; bën organizimin dhe kordinimin e porosive, poashtu asiston në procesin e përgaditjes së produk...

Kamarier, shankist - e re

Shijo Shqip

-
Prishtinë, Kosovë
Bëhu pjesë e jona! mirëpresim personat entuziastë, që e duan punën me njerëz, që janë komunikativë dhe që kanë përvojë pune të na bashkangjiten në restaurant “shijoshqip” në pozitat e poshtëcekura: kamarier shankist të interesuarit mund të kontaktojnë çdo ditë pune nga ora 8:00-17:00. 📞+383 (0) 48 16 16 16 📩[email protected] ail.com 📍p...

Kamarier, shankist - e re

Shijo Shqip

-
Prishtinë, Kosovë
Bëhu pjesë e jona! mirëpresim personat entuziastë, që e duan punën me njerëz, që janë komunikativë dhe që kanë përvojë pune të na bashkangjiten në restaurant “shijoshqip” në pozitat e poshtëcekura: kamarier shankist të interesuarit mund të kontaktojnë çdo ditë pune nga ora 8:00-17:00. 📞+383 (0) 48 16 16 16 📩office.shijoshqip@gmail.com �...

Kamarier, shankist - e re

Shijo Shqip

-
Prishtinë, Kosovë
Bëhu pjesë e jona! mirëpresim personat entuziastë, që e duan punën me njerëz, që janë komunikativë dhe që kanë përvojë pune të na bashkangjiten në restaurant “shijoshqip” në pozitat e poshtëcekura: kamarier shankist të interesuarit mund të kontaktojnë çdo ditë pune nga ora 8:00-17:00. 📞+383 (0) 48 16 16 16 📩[email protected] 📍pejton, r...

Kuzhinier/e - e re

American School of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
American school of kosova po kërkon kuzhinier/e me orar të plotë për vitin 2021/2022. kuzhinieri ka rolin e organizimit të kuzhinës, duke përfshirë këtu porositë për furnizime dhe mirëmbajtjen e kuzhinës. kuzhinieri siguron pastërti dhe sigurohet që ushqimi i përgaditur sipas menusë të realizohet në kohën e duhur sipas planit të parashiku...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune gastronomi

Njoftime pune gastronomi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane