Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Ekonomi dhe Financa (Fshij) Fshijini të gjitha

Ekonomi dhe Financa

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 105 rezultate (Këshilla për kërkim)

Financiere - e re

HOTEL ROSA BLU BAR-RESTORANT

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi hotel rosa blu kerkon te punesoje: financiere me experience detyrat të mbikqyri dhe të mbajë nën kontroll tërësin e sistemit financiar/kontabël të shoqërisë; të krijojë dhe të mbaj nën kontroll procedurat e hedhjes së të dhënave në programin kontabël; të mbikqyri në vazhdimësi dhe me përpikmëri proceset financiare, të kryej ana...

Financiere - e re

Përshkrimi agjencia e rekrutimit profesionisti në emër të klientit të saj, po kërkon një kandidat potencial për pozicionin e financieres . në këtë rol, ju do të jeni përgjegjës per operacionet financiare të kompanisë. detyrat detyrat dhe pergjegjësitë: regjistron në mënyrë sistematike të gjitha veprimet në kontabilitet, në përputhje me st...

Financiere supermarketi lezhe - e re

JURREI shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Përshkrimi supermarketi bioju, pjesë e grupit kadiu, është i vetmi supermarket në shqipëri i fokusuar në tregëtimin e produkteve bio te çertifikuara nga vendet e origjinës në europën perëndimore. cilësia për ne nënkupton në radhë të parë shëndetin dhe sigurinë e konsumatorëve tanë, sikurse përmbushjen e përgjegjësive sociale dhe mjedisore...

Teknokolor kerkohet ekonomiste - e re

teknokolor

-
Fier, Shqipëri
Teknokolor shpk kerkon te punesoje ekonomist (e) (mbrostar-ura) fier albania kualifikimet ? te jene diplomuar ne nje nga deget e fakultetit te ekonomise. ? te jene perdorues te mire te programit finance 5. ? te kete eksperience pune ne fusha te ngjashme 2-3 vjet. ? te jene perdorues te mire te programeve te paketes ms office (vecanerisht ...

Arketar - e re

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agi kons sh.p.k kërkon për një nga kompanitë e saj një : arketar/e detyrat kontrollon hartimin e faturave, llogarive apo marrjen e pagesave përkatëse. garanton që çmimet e mallrave dhe shërbimeve që ofrohen të jenë të sakta. sigurohet që konsumatorët të marrin shërbim të shpejtë dhe cilësor. realizon raporte ditore, mujore, vje...

Ekonomiste - e re

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania agi kons kërkon për një nga kompanitë e grupit një : ekonomist/e ekonomist/e do të duhet të marrë përsipër përgjegjësitë për të gjitha aspektet e faturimit, regjistrimit, kontabilizimit dhe arkëtim - pagesave nga klientët dhe furnitorët në funksion të shërbimeve dhe produkteve të ofruara nga kompania. detyrat garanton ...

Financier/e - e re

Hari Lena Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi hari lena group ka nje eksperiencë 20 vjeçare në distribuimin e artikujve te ndryshme ushqimore dhe detergjenteve, duke permendur produktet sot lider te saj, ujin trebeshina dhe kripa niky, rosa e marina. kompania shpall aplikimet per pozicionin: financier/e. adresa: autostrada tr- dr km 2, mezez tirane. detyrat detyrat kryesor...

Punë praktike për studentët e fakultetit ekonomik dhe kontabilitetit - e re

Urban Metropol

-
Kosovë
Tags urban metropol prajtikant jurudik kontabilitet pune praktike

Punë praktike për studentët e fakultetit ekonomik dhe kontabilitetit - e re

Urban Metropol

-
Kosovë
Tagged as: jurudik, kontabilitet, prajtikant, pune praktike, urban metropol

Underwriter (financial analyst) - e re

SPAXEL

-
Prishtinë, Kosovë
Position: underwriter (financial analyst) about spaxel spaxel is a vertically integrated owner/operator, developer and investment firm with in-house acquisitions, development and management capabilities powered by best-in-class, bleeding edge technology. we primarily pursue opportunities in value-add and new construction multi-family targ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomi dhe financa

Njoftime pune ekonomi dhe financa dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane