Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Call Center (Fshij) Fshijini të gjitha

Call Center

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 587 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ricerca operatori

Ad

G&A ADVISORY

-
Tiranë, Shqipëri
Per importante società operante nel settore finanziario siamo alla ricerca di 20 operatori telefonici per attività di recupero crediti su portafogli commerciali. si richiede: • esperienza pregressa • disponibilità full ...

Operatore ne gjuhen angleze, italiane dhe spanjolle( part-time/full time)!

Ad

Rekrutime24

-
Tiranë, Shqipëri
Operatore ne gjuhen angleze,italiane dhe spanjolle (part time/full time) duke fillluar nga 800 euro çfarë kërkojmë? - eksperienca perben avantazh por jo domosdoshmeri - njohuri të gjuhëve italiane, spanjolle dhe angleze...

Operator shitjesh - e re

Life

-
Tiranë, Shqipëri
Life sh.p.k, libri informazione formazione educazione società leader nel settore dell’editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientifico e giuridic...

Fx solution company ofron vende pune per retention dhe agjente telefonik ne gjuhen italiane, paga 600-700 euro + bonuse,... - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofrohet vend pune agjente telefonik dhe retention deshironi nje pune me te ardhura te kenaqshme? fx solution company ofron vende pune per retention dhe agjente telefonik ne gjuhen italiane. ofrojme: pagese baze 600 euro per agjente telefonik dhe cmime te larta per cdo ftd duke bere te mundur te ardhura mbi 1500 euro. pagese baze 7...

German telemarketers - e re

Kolos Solutions

-
Prishtinë, Kosovë
Njoftim për punë: profesionistë telemarketingu me njohuri të mira të gjuhës gjermane a jeni një komunikues i shkëlqyeshëm me pasion për shitjen dhe shërbimin ndaj klientëve? ne aktualisht po kërkojmë individë të talentuar për të bashkuar ekipin tonë të telemarketingut, me fokus në krijimin e takimeve për ekspertët tanë në fushën e veçanta...

Tirane, ofrohet vend pune agjente telefonik dhe retention - e re

FX Solution Company

-
Tiranë, Shqipëri
Fx solution company ofron vende pune per retention dhe agjente telefonik ne gjuhen italiane. ofrojme: pagese baze 600 euro per agjente telefonik dhe cmime te larta per cdo ftd duke bere te mundur te ardhura mbi 1500 euro. pagese baze 700 euro per retention + % me te larta ne treg. kushte shume te mira pune. bonuse ditore, javore, mujore....

Receptionist, guest relation assistant - e re

The Talaway Hotel Limited

-
Durrës, Shqipëri
Bakers/bartenders/chefs/chef de partie/sous chef/chef d cuisine/cooks/dietitians,restaurant and food service manager conference banqueting operations manager, food beverage team manager, account manager, assistant manager of front office, receptionist, guest relation assistant, room attendant, foreign/international language interpreter

Endea & engineering shpk consulenti servizio clienti energia - e re

Endea & Engineering shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Endea & engineering con partecipazione e amministrazione italiana da 10 anni a tirana esamina la richiesta per l'assunzione di nuovi consulenti per una campagna d'energia multibrand. si precisa che la campagna e facilitata perche gestisce solo le richieste di rete che richiedono informazioni sulle nostre campagne, ovvero servizio clienti ...

Kerkohen operatore forex per gjuhet frengjisht dhe spanjisht - e re

omega

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme agjente call center per frengjisht dhe spanjisht me eksperience. kerkohen retention dhe agjente. orari i punes eshte me kohe te plote 10:00-19:00. siguria eshte e garantuar. cel. : +355683548444

Tirane, call center kerkon: operatore (femra) telefonike per shitje te dyshekeve ne gjuhen shqipe. paga 30.000-80.000 le... - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Call center kerkon: operatore (femra) telefonike per shitje te dyshekeve ne gjuhen shqipe. paga 30.000-80.000 leke orari nga e hena ne te shtune turni 1 : 09;00-15:00 turni 2 : 15:00 – 21:00 adresa : rruga panorama ngjitur me laboratorin intermedica , tirane kontaktoni: 0677070697

Callcenter fushata e re ne oas call ka filluar! presa appuntamenti ! - e re

callcenter

-
Tiranë, Shqipëri
Oas call nje call center i profilizuar ne sherbimin outbound kerkon te rekrutoje agjente telefonie per fushaten e re "presa appuntamenti" na kontaktoni ne numrin tone te telefonit dhe whatsapp 0695488484 per me shume informacione

Call center - e re

STH

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune agjent/e për call center gjuhë gjermane • paga mbi 800-1000€ + nie kompani e njohur ne prishtine kosove kërkon agjent/e pèr call center giuhe germane kualifikimet e nevoishme: • njohja e mire e gjuhès gjermane b1+/ b2+ kushtet që ofrohen: •sigurim shëndetsor. • bonuse ne baze tè performances ne punë. • sipas ligijit te kosovë...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune call center

Njoftime pune call center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane