Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Call Center (Fshij) Fshijini të gjitha

Call Center

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 496 rezultate (Këshilla për kërkim)

Valona cal center

Ad

ALB ADV

-
Vlorë, Shqipëri
Reclutiamo operatori telefonici, formazione retribuita paga oraria 2,60 € contratti a partire da 5 € fino a 20 € il pezzo contest giornalieri e settimanali contratto regolare disponibilita' full time/ part time variabil...

Operator telefonik per sherbim outbound. rroga shume te kenaqshme !

Ad

Compact

-
Elbasan, Shqipëri
Kerkohen 20 operatore per sherbim outbound call center. nese jeni njohes i mire i gjuhes: angleze ; gjermane ; italian ; franceze ose greke , jeni personi qe po kerkojme. zyra jone e re ne elbasan ju ofron nje mundesi sh...

Agjent/e të thirrjeve - e re

Alba Connect

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkohen 2 agjent/e të thirrjeve për punë në departmentin e call center në alba connect. konkursi i hapur deri më 23 dhjetor 2021 . përshkrimi i pozitës: puna ka të bëjë me prezentimin, shitjen dhe përkrahjen e produkteve/shërbimeve për klientë jashtë kosovës. alba connect sh.p.k: • kompani serioze me bazë stabile në treg • kontrata e rre...

Operatore shitje vodafone shop durres - e re

LOG in ALBANIA

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi log in albania sh.p.k eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire qeradhenien e makinave nepermjet franchises se prestigjozit surprice cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe ballkanin; sherbimet doganore ne te gjithe territor...

Operatore shitje - e re

LOG in ALBANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi log in albania sh.p.k eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire qeradhenien e makinave nepermjet franchises se prestigjozit surprice cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe ballkanin; sherbimet doganore ne te gjithe territor...

Operator makinerie cnc - e re

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ...

Agjente per gjermanisht - e re

IGT Group

-
Lipjan, Kosovë
Igt group kerkon: - 30 agjente per gjuhen gjermane per call center ne lipjan. - sherbim klienti inbound kusht : te flasin dhe shkruajne mire gjuhen gjermane. - kerkojme dhe - teamleader te flase mire gjermanisht dhe anglisht. - kushtet dhe paga shume e mire. -projekt afatgjate punesimi me kontrate te rregullt pune. njohja e programeve baz...

Sekretare - e re

Industry Group Shpk

-
Lipjan, Kosovë
Kerkohet sekretare per nje call center ne lipjan. - me experience pune ne pozicione te ngjashme ne zyra, kompani private etj - te jete e shkathet dhe flexibel ne pune / te mund te punoje ne grup. me kohe te plote pune dhe kontrate te rregullt pune. orari nga e hena - premte 9-17:00 diten e shtune 9:14 :00 - te mbaje prezencen e pu...

Operatore - e re

BEAUTYCALL shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi beauty&home shpk kërkon të punësojë operatore për call center në gjuhën shqipe part time dhe full time kualifikimet aplikantet duhet të kenë: mobilizim të lartë për sukses dhe para; aftësi dhe vullnet për të punuar në grup; vetëbesim dhe dëshirë për të mësuar dhe per t'u sipëruar shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, d...

Praktikant/e në qendrën e thirrjeve - e re

IPKO Telecommunications

-
Prishtinë, Kosovë
Ipkoështë një nga organizatat më të suksesshme në kosovë dhe gjithnjë në rritje. nee kemi arritur suksesin përmes profesionalizmit, kreativitetit dhe punësekipore. ne jemi vazhdimisht në kërkim të personave të talentuar që të nabashkohen në punën tonë. kësaj radhe, shpallim konkurs për: praktikant/e në qendrën e thirrjeve praktikanti/janë...

Operator telefonik gjuha koreane - e re

RG Capital

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi operator telefonik gjuha koreane kompania jone ju mirepret ! kompania jone eshte ne kerkim te operatoreve telefonik ne gjuhen koreane ( mashkull), ne pozicionin marketing online qe zoteron gjuhen koreane. ajo qe ne ju ofrojme: punesim te perhershem; mundesi rritjeje profesionalisht; ambient aktiv; bonuse te larta; kontrate pune...

Operatori telefonici (settore telefonia) - e re

Parr Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi parr sh.p.k . )è in continua crescita e ricerca i migliori professionisti sul mercato che vogliono far parte di un contesto aziendale internazionale, dinamico, solido e aperto che investe in formazione per offrire piani di crescita su misura, stipendi al top del mercato e un eccellente sistema di bonus. per le nostre attività, ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune call center

Njoftime pune call center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane