Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Bare dhe Restorante (Fshij) Fshijini të gjitha

Bare dhe Restorante

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 65 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier/e në arabine saudite - e re

Prime recruitment albania po kërkon të punësojë 13 kandidatë për pozicionin vakant kamarier/e për një restorant në riyadh, arabi saudite. kërkohet: * nivel shumë i mirë i gjuhës angleze * minimumi 2 vite eksperiencë e mëparshme si kamarier/e në restorante fine dining (preferohet) * mosha 21-34 vjeç ofrohet: ✔ kontratë e rregullt pune ✔ ak...

Kamarier - e re

Pizzarte

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi pizzaarte kerkon te punesoje kamarier me profilin si me poshte: te njoh produktet menuse, përbërjen dhe çmimet e tyre; te promovoj ne menyre profesionale produktet dhe sherbimet qe ofrohen përcjell me profesionalizëm çdo klient; kupton nevojën e klientit duke dëgjuar me vëmendje maksimale kërkesat e klientit; këshillon klientët...

Kamarier - e re

City Coffee

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi city coffee kerkon te punesoje kamarier . detyrat kandidatet duhet : te kete eskeperience te meparshme ne kete fushe; te zbatoje etiken e punes; te jete i komunikueshem me klientet dhe koleget e tjere; te jete i gatshem te bashkepunoje. shënime adresa :ish-fusha aviacionit kompleksi turdiu te interesuarit mund te kontaktojne ne...

Kamarier - e re

Papion bar

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi bar papion eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin vakant si: kamarier . turni i punes: 8 ore pushime: 1 dite ne jave ambjent komod per te punuar. turn ditor sipas orareve ligjore. vendndodhja : rruga sami frasheri ,prane bllokut ne krah te shkolles edith durham . shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo cv-në...

Ndihmes kuzhinier/e - e re

Elisa Hotel By Melia

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi elisa hotel by melia , pjese e rrjetit prestigjoz spanjoll ''melia'' tashme vjen edhe ne zemer te tiranes. duke qene nje nga hotelet me te reja ne qytet po formojme skuadren me te cilen do te operojeme. pozicioni i punes : ndihmes kuzhinier/e . detyrat kandidati preferohet te kete eksperience te meparshme. te kete aftesi te mir...

Banakier/e - e re

duapune.com

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi restoranti i ri qe do te hapet se shpejti prane kopshtit botanik ,kerkon te punesoje : banakier/e . detyrat eshtë përgjegjës për produktet dhe mirëmbajtjen e pajisjeve të barit të cilat shfrytëzohen nga klienti; njohes i shkelqyer i menuve dhe perberesve te kokteileve alkoolik dhe jo alkoolik; i talentuar ne rregullimin e gotav...

Kamarier restoranti - e re

duapune.com

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi restoranti i ri qe do te hapet se shpejti prane kopshtit botanik ,kerkon te punesoje : kamarier restoranti . detyrat te siguroni nje standard te larte sherbimi ne restorant; te njihni produktet menuse, përbërjen dhe çmimet e tyre; te promovoni ne menyre profesionale produktet dhe sherbimet qe ofrohen; përcjell me profesionalizë...

Durres, ofroj vend pune banakier, kamarier/e – 0697040430 - e re

Inpunto Caffe Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Inpunto caffé albania kërkon të punësojë: banakier, kamarier/e – ofrohet paga e kenaqshme – kushte te mira pune kerkohet eksperience e meparshme adresa: rruga “e dëshmorëve”, sheshi pranvera , durrës kontaktoni në : tel: 0697040430 e-mail : administrator@seogroup.al

Kuzhinier - e re

Përshkrimi best western premier ark hotel eshte pjese e best western international, inc i cili eshte nje nga zinxhiret me te medha nderkombetare te hotelerise. best western international ka me shume se 4000 hotele ne mbare boten. ju ftojme dhe ju te beheni pjese e ketij grupi per te fituar nje eksperience te paharrueshme. kualifikimet kuz...

Ndihmes kuzhinier/e

Fishmarket Sunfish

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi fishmarket sunfish kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier/e . detyrat të përgatis ushqimet në bazë të recetave të paracaktuara. të menaxhojë dhe monitoroj cilësinë e gatimit në kuzhinë. të menaxhojë dhe monitoroj cilësinë e furnizimit të kuzhinës. të mirëmbajë standardin e pastërtisë ne kuzhine. kualifikimet të ketë njohuri në fu...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune bare dhe restorante

Njoftime pune bare dhe restorante dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane