Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Shtetet:Shqipëri (Fshij)Kategoritë:Arsim & Edukim (Fshij) Fshijini të gjitha

Arsim & Edukim - Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Assistdigital tirana trainer for customer operations

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
For our tirana office we are looking for a: trainer for customer operations who are you? * you have excellent communication, presentation and public speaking skills * organizational and time management abilities * positive attitude and great interpersonal skills * ability to manage and motivate employees within a team environment * willin...

Mësues i gjuhës gjermane

ARTIGUM MANAGEMENT shpk

-
Gjirokastër, Shqipëri
Kompania gjermane artigum management, me përfaqësi në tiranë, shpallë: konkurs për mësimdhënës/e të gjuhës gjermane. kualifikimet: • të ketë mbaruar studimet bachelor ose master në gjuhën gjermane, ose të zotëroj dëshmi rreth njohjes së gjuhës gjermane në nivelin b2 ose c1 • të ketë përvojë në organizimin dhe mbajtje...

Motion graphic designer

Akademi.al

-
Tiranë, Shqipëri
Akademi.al është në kërkim të një designer 3d / 2d graphics motion për t'u bashkuar me ekipin tonë. ky individ do të përfshihet shumë në sjelljen e materialeve tona përmes tregimeve vizive. do të bashkëpunojë me ekipin e marketingut dhe do të jetë kryesisht përgjegjës për konceptimin dhe prodhimin e përmbajtjes lëvizëse 3d / 2d. kandidati...

Sapientify shpk kerkon te punesoje mesuese nga shtepia per anglisht, gjermanisht

Sapientify shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Sapientify shpk kerkon te punesoje mesuese nga shtepia per anglisht, gjermanisht, mesuesja do te punoje online, me orare te paradites, pasdites ose mbremjes. aplikanti duhet te plotesoje keto kritere: • eksperience ne mesimdhenie • njohuri shume te mira te gjuhes • aftesi shume te mira komunikuese dhe te pershtatet me nje pune dinamike • ...

Oferte punesimi - sezonale 2020 2021 2022

Alegro DRUMS SHOW

-
Tiranë, Shqipëri
Oferte punesimi - sezonal : jemi te interesuar per pranimin e te rinjeve - vajzave dhe djemve te interesuar per punesim sezonal si : valletar dhe show tupane , gjate sezonit 2020 - korrik dhe gusht. te drejt aplikimi kane : - djem dhe vajza nga gjitha trevat shqiptare : kosove maqedoni dhe shqiperi - djem dhe vajza nga mosha : 14 deri 35 ...

Ofrojme vend pune asistente

Sapientify

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrojme vend pune asistente aplikantja duhet: • te kete kryer ose te jete duke kryer studimet e larta; • te njohe programet baze te kompjuterit; • te kete njohuri shume mira te gjuhes angleze, (njohja e gjuheve te tjera perben perparesi; • te jete e afte per multitasking; detyra kryesore dhe pergjegjësite: • kthim pergjigjesh ne rrjetet s...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune arsim edukim shqiperi

Njoftime pune arsim edukim shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane