Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Arsim & Edukim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 71 deri në 80 nga 89 rezultate (Këshilla për kërkim)

Studentjob: mësimdhënës privat / private coach

VESAED

-
Prishtinë, Kosovë
Jeni student në prishtinë dhe dëshironi te fitoni diçka ekstra?për projektin e ri vesaed-kosovë kërkojmë student universitar nga të gjitha drejtimet e ndryshme.tek ne, ti do të japësh mësim privat per nxënësa të të gjitha moshave. orari është shumë fleksibil (këtë mund ta zgjidhni vet) dhe paga është shumë tërheqëse. ( €5 ne ore netto) më...

Mësimdhënëse të gjuhës gjermane

TopSchool

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë një mësimdhënëse të gjuhës gjermane për punë me nxënës të kursit.

Artigum kosova

ARTIGUM KOSOVA

-
Prishtinë, Kosovë
Artigum kosova agjencion për ndërmjetësim dhe punësim, brenda dhe jashtë vendit, ofron:mënyrë plotësisht falas, ligjore dhe të sigurt deri tek vendi i punës nëgjermani.mundësi pune për infermiere (motër medicinale) në klinika, shtëpipleqsh dhe shërbime kujdesi në terren për pacientët anembanëgjermanisë.ne ofrojmë: kurse falas të gjuhës gj...

Mësimdhënës/e të gjuhës gjermane per peje, prizren dhe ferizaj

ARTIGUM Management

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania gjermane artigum management, me përfaqësi në prishtinë, shpallë:konkurs për mësimdhënës/e të gjuhës gjermane per peje, prizren dhe ferizaj.titulli: mësimdhënës/e për gjuhën gjermanekontrata: me afat te caktuar – 1 vjeçare me mundësi vazhdimiorari: i plotë – 40 orë në javë, si dhe gjysme orari 20 orë në javëi përgjigjet: menaxheri...

Ligjerues/e të gjuhës gjermane

Aurora Center

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë ligjerues ose ligjeruese të gjuhës gjermane cfarë ofrojmë ne?- orarë fleksibil- pagë të lartë- kontratë 1 (një) vjeçare aplikoni tani duke dërguar cv-në tuaj në emailin tonë [email protected] ose na telefononi në +383 49 619 500 nga ora 10:00 - 18:00 prej të hënës deri të premtën.

Kerkoje dado per vajzen 6 muajshe

Private

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoje dado per kujdesin e vajzes 6 muajshe adresa:rr.muharrem fejza mati 1 prishtineorari 09:00 deri 17:00 qdo dit vikendi i lire kriter pervoje pune preferohet mosha 25 deri 45kontrat 8 muaj.

Kujdestare fëmijesh-eduaktore

Private

-
Prishtinë, Kosovë
Jam e interesuar të punojë si kujdestare fëmijesh, apo edukatore për ciklin e ulët(1-7) vjeçë. në përshtatshmeri me nevojat e prindërit apo kopshtit përkatës! për kulifikimet në bazë të kërkeses ju dërgoj cv- dhe informatat më të hollesishme mund të më kontaktonin në nr: 049-839522.

Mësimdhënës/e

Progress School

-
Prishtinë, Kosovë
Progress school - english center of languages - eshte ne rritje te vazhdueshme ne fushen e mësimdhënies se gjuhes gjermane dhe shpall konkurs për keto pozita: 1. 2 mësimdhënës/e te gjuhes gjermane 2. 1 praktikant/e te gjuhes angleze detyrat për poziten 1 dhe 2 1. organizon dhe mban kurset sipas kerkeses 2. njihet në detaje me syllabusin e...

Motër edukatore

Kopshti Blini

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune për motër edukatore. kopshti “blini” hajvali, hap konkurs për plotësimin e vendit të punës për motër edukatore. kushtet dhe kualifikimet për pozitën e shpallur të punës janë: ⁃të diplomuar në fakultetin e edukimit ( edukim dhe zhvillim në fëmijërinë e hershme, mosha 0-3 ). ⁃të diplomuar në fakultetin e infermierisë ose të ken...

Mesimdhënës/e të gjuhës gjermane

Siera Language School

-
Ferizaj, Kosovë
Shkolla e gjuhëve të huaja 'siera' në ferizaj kërkon të punësojë një profesor/profesoreshë të gjuhës gjermane. kushtet e punës, duke përfshirë pagën, janë fantastike. të interesuarit/at le të dërgojnë cv-në e tyre në emailin: [email protected]

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune arsim edukim

Njoftime pune arsim edukim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane