Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Arsim & Edukim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 41 deri në 50 nga 89 rezultate (Këshilla për kërkim)

3rd grade teacher

American School of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
The american school of kosova is looking for a full time 3rd grade teacher for the next academic school year 2020-21 with the possibility of extension. if you are passionate about teaching and learning and sharing your passion with students, we would love to meet you! job responsibilities: demonstrates mastery of related subject matter, i...

High school - english teacher

American School of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
The american school of kosova is looking for a full time high school - english teacher for the next academic school year 2020-21 with the possibility of extension. if you are passionate about teaching and learning and sharing your passion with students, we would love to meet you! skills: develop lesson plans, adapt curriculum to meet indi...

Instruktor – inxhinier automekanik

Kërkohet mësues i inxhinierisë automekanike për mësimdhënien e kurseve profesionale 1-vjeçare në degën automekanik. aplikanti duhet: · të ketë kryer studimet e larta në fakultetin e inxhinierisë mekanike; · të ketë përvojë pune si inxhinier (të dokumentuar); · të ketë përvojë pune në mësimdhënie; · të ketë njohuri të mira të gjuhës anglez...

High school - german teacher (part time)

American School of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
High school - german teacher (part time) the american school of kosova is looking for a high school - german teacher (part time) for the next academic school year 2020-21 with possibility of extension. if you are passionate about teaching and learning and sharing your passion with students, we would love to meet you! job duties: develop l...

Kërkoj punë

Privat

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj pune me gjysme orari (deri ne 5 ore) jam e diplomuar per gjuhe angleze, kam pervoje pune si mesimdhenese, perkthyese dhe ne administrate!

Motion graphic designer

Akademi.al

-
Tiranë, Shqipëri
Akademi.al është në kërkim të një designer 3d / 2d graphics motion për t'u bashkuar me ekipin tonë. ky individ do të përfshihet shumë në sjelljen e materialeve tona përmes tregimeve vizive. do të bashkëpunojë me ekipin e marketingut dhe do të jetë kryesisht përgjegjës për konceptimin dhe prodhimin e përmbajtjes lëvizëse 3d / 2d. kandidati...

Edukator/e

Vitet Magjike

-
Prishtinë, Kosovë
Kopshti vitet magjike shpall konkurs pune duke ofruar një ambient të këndshëm dhe kushte atraktive. 10 edukatorë/edukatore kriteret dhe përgjegjësitë: për grupmoshat 0-3 vite kërkohet fakulteti i edukimit, edukim dhe zhvillim në fëmijërinë e hershme. për grupmoshat 3-5 vite kërkohet fakultetit i edukimit, edukimi parashkollor, si dhe njoh...

Infermier/e:

Vitet Magjike

-
Prishtinë, Kosovë
Kopshti vitet magjike shpall konkurs pune duke ofruar një ambient të këndshëm dhe kushte atraktive. 1 infermier/e kriteret dhe përgjegjësitë: të ketë të mbaruar arsimin e lartë për infermeri; korrekt/e dhe i/e dashur për fëmijët; t'i pëlqejë puna në ekip; të jetë i/e shkathët dhe i/e motivuar për të punuar me fëmijë; të ketë njohuri të gj...

Kuzhinier/e

Vitet Magjike

-
Prishtinë, Kosovë
Kopshti vitet magjike shpall konkurs pune duke ofruar një ambient të këndshëm dhe kushte atraktive. 1 kuzhinier/e kriteret dhe përgjegjësitë: aftësi të mira për të gatuar ushqime për fëmijë; të jetë i/e shkathët dhe i/e motivuar; i/e përshtatshëm/me me punën në ekip; kujdes i tejshtuar në përgaditjet e ushqimeve; të ketë përvojë pune të m...

Mirëmbajtës/e

Vitet Magjike

-
Prishtinë, Kosovë
Kopshti vitet magjike shpall konkurs pune duke ofruar një ambient të këndshëm dhe kushte atraktive. 1 mirëmbajtës/e kriteret dhe përgjegjësitë: të jetë i/e kujdesshëm/me dhe korrekt/e; t'i pëlqejë puna në grup; të ketë aftësi për vetiniciativë. të gjithë të interesuarit inkurajohen të konkurojnë, jo më larg se data 19.06.2020, në email ad...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune arsim edukim

Njoftime pune arsim edukim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane