Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Arsim & Edukim (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Arsim & Edukim - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tutors for english language - e re

English Buzz Online

-
Prishtinë, Kosovë
We are looking for some passionate youngsters from kosovo who are interested to become online tutors for english language learners. if you are interested to become part of a global network of tutors and earn money while working from home then this application is for you! responsibilities of the tutor -get trained for the website and the p...

Call for international consultants

Council of Europe

-
Prishtinë, Kosovë
Under the framework of the joint european union/council of europe project “building capacity for inclusion in education – include”, the council of europe is looking for a maximum of 20 international consultants with a particular expertise on inclusive education, anti-discrimination, democratic school culture and human rights education. de...

Call for international consultants

Council of Europe

-
Prishtinë, Kosovë
Call for international consultants under the framework of the joint european union/council of europe project “building capacity for inclusion in education – include”, the council of europe is looking for a maximum of 20 international consultants with a particular expertise on inclusive education, anti-discrimination, democratic school cul...

Call for local consultants

Council of Europe

-
Prishtinë, Kosovë
Call for local consultants under the framework of the joint european union/council of europe project “building capacity for inclusion in education – include”, the council of europe is looking for a maximum of 30 local consultants with a particular expertise on inclusive education, anti-discrimination, democratic school culture and human r...

Kerkoj pune, kujdestare per femije

Private

-
Lipjan, Kosovë
Në përfundim të vitit të katërt në fakultetin e edukimit.

Oferte punesimi - sezonale 2020 2021 2022

Alegro DRUMS SHOW

-
Tiranë, Shqipëri
Oferte punesimi - sezonal : jemi te interesuar per pranimin e te rinjeve - vajzave dhe djemve te interesuar per punesim sezonal si : valletar dhe show tupane , gjate sezonit 2020 - korrik dhe gusht. te drejt aplikimi kane : - djem dhe vajza nga gjitha trevat shqiptare : kosove maqedoni dhe shqiperi - djem dhe vajza nga mosha : 14 deri 35 ...

Oferte punesimi - sezonale 2020 2021 2022

Alegro DRUMS SHOW

-
Ferizaj, Kosovë
Oferte punesimi - sezonal : jemi te interesuar per pranimin e te rinjeve - vajzave dhe djemve te interesuar per punesim sezonal si : valletar dhe show tupane , gjate sezonit 2020 - korrik dhe gusht. te drejt aplikimi kane : - djem dhe vajza nga gjitha trevat shqiptare : kosove maqedoni dhe shqiperi - djem dhe vajza nga mosha : 14 deri 35 ...

Ligjerues/e të gjuhës gjermane

Aurora Center

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë ligjerues ose ligjeruese të gjuhës gjermane cfarë ofrojmë ne?- orarë fleksibil- pagë të lartë- kontratë 1 (një) vjeçare aplikoni tani duke dërguar cv-në tuaj në ([email protected]) ose na kontaktoni në +383 49 619 500, e hënë - e premte, nga ora 10:00 - 18:00

Artigum kosova

ARTIGUM KOSOVA

-
Prishtinë, Kosovë
Artigum kosova agjencion për ndërmjetësim dhe punësim, brenda dhe jashtë vendit, ofron:mënyrë plotësisht falas, ligjore dhe të sigurt deri tek vendi i punës nëgjermani.mundësi pune për infermiere (motër medicinale) në klinika, shtëpipleqsh dhe shërbime kujdesi në terren për pacientët anembanëgjermanisë.ne ofrojmë: kurse falas të gjuhës gj...

Ligjerues/e të gjuhës gjermane

Aurora Center

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë ligjerues ose ligjeruese të gjuhës gjermane cfarë ofrojmë ne?- orarë fleksibil- pagë të lartë- kontratë 1 (një) vjeçare aplikoni tani duke dërguar cv-në tuaj në emailin tonë [email protected] ose na telefononi në +383 49 619 500 nga ora 10:00 - 18:00 prej të hënës deri të premtën.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune arsim edukim te tjera

Njoftime pune arsim edukim te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane