Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Lipjan (Fshij)Kategoritë:Arsim & Edukim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Arsim & Edukim - Lipjan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Qendim ditor - e re

Qendrim Ditor

-
Lipjan, Kosovë
Ofroj kujdes ditor per femijet nga mosha 1-9 vjeç ne grupe te vogla per shkak te situates te krijuar nga pandemia. femijet gjate qendrimit fo te mesojne aktivitete te ndryshme, luajne dhe argetohen si ne kopsht. kurse per femijet me te rritur do te ofrohen dhe mesim i gjuhes angleze dhe gjermane. orari i punes do te jete nga e hena deri t...

Mësues/e klase - e re

Komuna e Lipjanit

-
Lipjan, Kosovë

Vende të lira të punës (24)

Komuna e Lipjanit

-
Lipjan, Kosovë
Tags komuna e lipjanit lipjan edukim mesimdhenes/e

Vende të lira të punës (24)

Komuna e Lipjanit

-
Lipjan, Kosovë
Edukim , komuna e lipjanit , lipjan , mesimdhenes/e , vende të lira të punës (24)

Vende pune (24)

Komuna e Lipjanit

-
Lipjan, Kosovë

Kerkoj pune, kujdestare per femije

Private

-
Lipjan, Kosovë
Në përfundim të vitit të katërt në fakultetin e edukimit.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune arsim edukim lipjan

Njoftime pune arsim edukim lipjan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane