Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Burim (Fshij)Kategoritë:Arsim & Edukim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Arsim & Edukim - Burim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Vende të lira të punës (21)

Komuna e Istogut

-
Burim, Kosovë
Tags edukatore edukim mesimdhenes mesimdhenese edukator istog komuna komuna e istogut vrelle gurrakoc gjuhe gjermane gjuhe shqipe klasor boshnjak rakosh edukate figurative llukac i bregut uce infermieri

Kerkojm nje kujdestare per femij ne zvicer

Privat

-
Burim, Kosovë
Kerkojm nje kujdestare per femij ne zvicer zhkerkojm nje kujdestare per dy vajzat tona te dashura te moshes 1 dhe 6 vjeqare. presim kujdestarin e tyre. pergaditjen e ushqimi dhe mirmbajtjen e baneses. ofrojm pun per 3 mua, pagesa mujore 600 fr + udhtimi + ushqimi + banimi mosha juaj max 45 vjet.pranohem vetem ato qe kan passaport te shqip...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune arsim edukim burim

Njoftime pune arsim edukim burim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane