Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Magnet Corner (Fshij)Kategoritë:Arsim & Edukim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Arsim & Edukim - Magnet Corner

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Konkurs për mësues/e të gjuhës gjermane

Magnet Corner

-
Prishtinë, Kosovë
Qendra e kurseve # magnet_corner , shpall konkurs për pranimin e një mësuesi/mësuese me kohë të plotë të gjuhës gjermane. 1. të ketë të mbaruar studimet e larta në fakultetin filologjik, dega: gjermanisht; 2. të ketë përvojë të mëparshme në mësimdhënie; 3. të ketë përvojë në përkthim; 4. të ketë njohuri kompjuterike në programet si: word,...

Kërkojmë mësues/mësuese të gjuhës gjermane

Magnet Corner

-
Prishtinë, Kosovë
Qendra e kurseve - magnet corner, shpall konkurs për pranimin e një mësuesi/mësuese me kohë të plotë të gjuhës gjermane 1. të ketë të mbaruar studimet e larta në fakultetin e gjuhëve të huaja, dega: gjermanisht; 2. të ketë përvojë të mëparshme në mësimdhënie; 3. të ketë përvojë në përkthim; 4. të ketë njohuri kompjuterike në programet si:...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - arsim edukim magnet corner

Arsim edukim magnet corner dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane