Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Aurora Center (Fshij)Kategoritë:Arsim & Edukim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Arsim & Edukim - Aurora Center

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ligjerues/e të gjuhës gjermane

Aurora Center

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë ligjerues ose ligjeruese të gjuhës gjermane cfarë ofrojmë ne?- orarë fleksibil- pagë të lartë- kontratë 1 (një) vjeçare aplikoni tani duke dërguar cv-në tuaj në ([email protected]) ose na kontaktoni në +383 49 619 500, e hënë - e premte, nga ora 10:00 - 18:00

Ligjerues/e të gjuhës gjermane

Aurora Center

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë ligjerues ose ligjeruese të gjuhës gjermane cfarë ofrojmë ne?- orarë fleksibil- pagë të lartë- kontratë 1 (një) vjeçare aplikoni tani duke dërguar cv-në tuaj në emailin tonë [email protected] ose na telefononi në +383 49 619 500 nga ora 10:00 - 18:00 prej të hënës deri të premtën.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - arsim edukim aurora center

Arsim edukim aurora center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane