Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Arsim & Edukim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 74 rezultate (Këshilla për kërkim)

Mësimdhënës/e të matematikës

Sidieducation fushë kosovë shpall konkurs për këto vende pune: mësimdhënës/e të matematikës – 1 vend i lirë sidi education kosov ë qendra e gjuhëvetë huaja sidi education fushë kosovë sidieducation kosovë në kuadër të sidi group është rrjeti më i madh i shkollave përgjuhë të huaja dhe aftësim në rajon, si në kosovë, shqipëri dhe maqedoni....

Mësimdhënës/e i matematikës – sidi education fushë kosovë

Sidi education fushë kosovë shpall konkurs për këto vende pune: mësimdhënës/e të matematikës – 1 vend i lirë sidi education kosovë qendra e gjuhëve të huaja sidi education fushë kosovë sidi education kosovë në kuadër të sidi group është rrjeti më i madh i shkollave për gjuhë të huaja dhe aftësim në rajon, si në kosovë, shqipëri dhe maqedo...

Mësimdhënës të gjuhës gjermane

Connect School

-
Pejë, Kosovë
Vendi: pejë orari i punës: orar i rregullt detyrat dhe përgjegjësitë: është përgjegjës/e për realizimin e kurseve të gjuhës gjermane në kuadër të kërkesës së nxënësve. kualifikimet e kërkuara: kandidati/ja duhet të ketë diplomë universitare ne fushën relevante aftësi të mira menaxheriale dhe përpikmëri aftësi të mira në komunikim verbal d...

Kuzhinier – instruktor/profesor (gjate javes ose fundjavë)

Kërkohet – instruktor i gastronomisë për mësimdhënien e kurseve profesionale 1-vjeçare në degën kuzhinier aplikanti duhet: – të ketë kryer studimet për gastronomi (hoteleri-turizem); – të ketë përvojë pune në restorante prestigjioze si brenda dhe jashtë vendit; – eksperienca në mësimdhënie përbën përparësi.; – njohja e gjuhëve të huaja (k...

Instruktor (mësues) për mësimdhënien e kurseve profesionale 9 mujore

Instituti profesional atc – prishtinë hap konkursin për pozita pune (me kohë të plotë/të pjesshme) në profilet e më poshtme : 👇 🔻 instruktor – ndihmës kuzhinier/kuzhinier 🔻 instruktor – pastiçer 🔻 instruktor – picier 🔻 instruktor – furrtar 🔻 instruktor – automekanik 🔻 instruktor – instalues elektik 🔻 instruktor – instalues ngrohje...

Gjermanisht

Ofrojmë kurse të gjuhës gjermane në nivelet a1-b2 regjistrimet kanë filluar e mund të bëhen që tash në adresën e mëposhtme : [email protected] telefon: 0692760183 përgjigjen do ta merrni brenda 24 orëve. sqarimi paraprak : - tek ne mund të mësojë çdokush gjermanisht, madje në mënyrë të suksesshme, pavarësisht moshës. - mosha më e ulët e p...

Kërkojmë mësuese

Kids Town

-
Prishtinë, Kosovë
Institucioni kids town kërkon mësuese për grupmoshat 7-8 vjeç. kandidatja duhet të ketë të përfunduar fakultetin e edukimit/ programi fillor. te interesuarit të dërgojnë cv e tyre në email adresën [email protected] afati i fundit i aplikimit data 12.09.2022

Mësimdhënës i ciklit të ulët - sidi education fushë-kosovë

Konkurs pune- mësimdhënës/se mësim plotësues -1 vend i lirë sidieducation kosovë qendra e gjuhëve të huaja fushë kosovë sidieducation kosovë në kuadër të sidi group është rrjeti më i madh i shkollave përgjuhë të huaja dhe aftësi në rajon, si në kosovë, shqipëri dhe maqedoni. ndër të tjerasidi education është distributor i autorizuar i sht...

Konkurs pune për 2 - edukatore

Kopshti EDUKIDS

-
Kosovë
Kopshti edukids kërkon dy edukatore për grupmoshat 3-4. kriteret për edukatore janë: përkushtim dhe kujdes përfëmijët; përkushtim në punë; të jenë të afërta me fëmijët; përgjegjësi profesionale

Vende te lira pune nga sidi education ferizaj

Sidieducation ferizaj shpall konkurs përkëto vende pune: mësimdhënës/e të gjuhësangleze – 3 vende t ë lira mësimdhënës/e të gjuhës gjermane – 3vende të lira asistent/e administrative – 2 vende të lira sidi education kosov ë qendra e gjuhëvetë huaja sidi education ferizaj sidieducation kosovë në kuadër të sidi group është rrjeti më i madh ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune arsim edukim

Njoftime pune arsim edukim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane