Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Arkitekturë (Fshij) Fshijini të gjitha

Arkitekturë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 61 rezultate (Këshilla për kërkim)

Inxhinier i ndërtimtarisë - e re

Smart Project

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania jonë shpall konkurs për pozitën e një inxhinieri te ndertimtarise me një përvojë pune minimale prej 4 viteve, për të ju bashkuar ekipit tonë në prishtinë. zyrja jonë e projektimit në prishtinë ju mundëson gjithashtu një zhvillim të mëtutjeshëm në karrierë, ku ju do të keni një rol aktiv në të gjitha fazat e zhvillimit të projekte...

Cad designer - e re

ep & partners consultancy shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi eppc albania is looking for a cad designer for one of its clients, a corporate group active throughout italy, operating in the design, construction and maintenance of buildings and installations. detyrat cad modelling and preparation of technical designs and drawings; activities and projects handled by multi-disciplinary teams ...

Dizajner/e i/e enterierit dhe aksesoreve shtëpiak, zyreve dhe kopshtit (4) - e re

BAU Market

-
Prishtinë, Kosovë
“bau market” si kompani lidere e shitjes me shumicë dhe pakicë të materialeve në industrinë e ndërtimit, materialeve sanitare dhe shtëpiake, është në proces të vazhdueshëm të zgjerimit të rrjetit të pikave shitëse dhe numrit të punëtorëve, ky fakt rrit nevojën për rekrutim të një numri më të madh të punëtorëve. andaj ky konkurs ka për qël...

Arkitekt/e, interior dizajner/e - e re

Agimi Company

-
Kastriot, Kosovë
Arkitekt/e interior dizajner/e adresa: agimi company shkabaj , magjistralja mitrovice-prishtine km 1 detyrat dhe përgjegjësitë : aftësi për të përcaktuar qëllimet dhe kërkesat e klientëve me anë të projektit, dizajnimi i produkteve dhe përgaditja e projekteve sipas kerkesave te klienteve, përgaditja e ofertave dhe prezantimi i ofertave te...

Arkitekt - e re

STUDIO REBUS

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi studio rebus eshte ne kerkim te arkitekt: 1-te kete mbaruar shkolle e larte ose te jete ne vitin e fundit per arkitekture ne sistemin 3+2. 2-te kete njohuri shume te mira ne revit architecture. te interesuarit jane te mirepritur te dergojne cv ne e-mail: [email protected] shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo cv-...

Arkitekt - e re

BauMarket l.l.c

-
Prishtinë, Kosovë
“bau market” si kompani lidere e shitjes me shumicë dhe pakicë të materialeve në industrinë e ndërtimit, materialeve sanitare dhe shtëpiake, është në proces të vazhdueshëm të zgjerimit të rrjetit të pikave shitëse dhe numrit të punëtorëve, ky fakt rrit nevojën për rekrutim të një numri më të madh të punëtorëve. andaj ky konkurs ka për qël...

Arkitektë/dizajnerë - e re

DrawUp

-
Prishtinë, Kosovë
Drawup është nje kompani e re e dizajnit e specializuar në vizatimet e planeve me partner te standarteve te larta nga e gjithë europa. drawup drejtohet nga profesionistë te nivelit te lartë me shumë eksperiencë në draftimin e dizajneve e cila udhëhiqet nga nje ekip divers me lidership te fuqishëm. drawup po kërkon arkitektë/dizajnerë të m...

Specialistë të arkitekturës - e re

Komuna e Drenasit

-
Drenas, Kosovë
Në bazë të ligjit nr. 06/l – 114 për zyrtarët publikë, neni 34 (2 dhe 3) dhe rregullores (qrk) nr. 16/2020 për pranimin dhe karrierën në shërbimin civil të republikës së kosovës, nenet: 7 dhe 9, komuna drenas shpall: konkurs pranim aplikimi është i hapur për të gjithë kandidatët e interesuar. emri i grupit: specialistë të arkitekturës ins...

Arkitekt/e (2), inxhinier i matjes (2), recepcioniste (1) - e re

BINNI

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania binni lokacioni: prishtinë shpall konkurs për plotësimin e vendeve të punës: arkitekt/e (2 pozita, lokacioni prishtine inxhinier i matjes (2 pozita, lokacioni prishtine) recepcioniste, (1 pozitë, lokacioni prishtine) pozitat e kërkuara më lartë kanë rëndësi të vecantë në binni , duke marrë parasyshë që kompania binni veçohet me p...

Arkitekt durres - e re

master shef

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi master shef kerkon te punesoje nje arkitekt me kohe te plote. te jete i perkushtuar ne pune dhe te sjelle ide te reja. detyrat projektimi me detaje i kuzhinave profesionale dhe furrat e bukes, kontakte me klientin, perfudimi i preventivave te sakte, menaxhimi i punes deri ne perfudnim te saj. kualifikimet kandidati duhet te ket...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune arkitekture

Njoftime pune arkitekture dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane