Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Administratë (Fshij) Fshijini të gjitha

Administratë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 118 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, kërkohet inxhinere (me ose pa eksperiencë)

Ad

LASER PROJECT

-
Durrës, Shqipëri
Laser project shpk, e cila ofron shërbimin teknik për projektimin, prodhimin dhe montimin e makinerive të ndryshme, realizojmë produkte për tregun vendas dhe të huaj. laser project shpk, ofron mundësi punësimi për inxhin...

Business development assistant - e re

Sonnecto

-
Prishtinë, Kosovë
Business development assistant sonnecto is a tech-driven company specialized in software products and customer solutions. based in prishtina, london and new york - our mission is to provide digital solutions and create products for global markets. expectations / duties the business development assistant will be working along the business ...

Zyrtarë i menaxhimit të objektit dhe infrastruktures - e re

Teleperformance

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli i punës: zyrtarë i menaxhimit të objektit dhe infrastruktures vendi: teleperformance prishtina lloji i punës : me orar të plotë data e fillimit: dhjetor 2021 teleperformanca është kompania më e madhe në botë e shërbimit ndaj klientit që ofron mundësi të jashtëzakonshme karriere. ekipi ynë ka më shumë se 320,000 kolegë në 80 vende ...

Asistente administrative - e re

Burimi Travel

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni turistike "burimi travel" me seli ne prishtine qe nga viti 2000, hap konkurs per poziten: asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë: mirëmbanë bazën e të dhënave të klientit. përgjigjet në telefonata dhe në kërkesat e klientëve. identifikimin, vlerësimin dhe zgjidhjen e kërkesa të klientëve. kupton dhe i respekton proc...

Réceptionniste - e re

AIRLOOP SA

-
Prishtinë, Kosovë
Airloop® est le premier lieu aérien à genève de 800 m2 dédié aux trampolinescomprenant des espaces de jeux comme le dodge ball, le basket, l’accrobranche et unespace pro avec un tremplin et un trampoline pro. airloop® propose aussi des expériences interactives de premier choix avec un murdigital de 4x3 et s’adresse autant aux mordus...

Business development assistant - e re

Sonnecto

-
Prishtinë, Kosovë
Business development assistant sonnecto is a tech-driven company specialized in software products and customer solutions. based in prishtina, london and new york – our mission is to provide digital solutions and create products for global markets. expectations / duties the business development assistant will be working along the business ...

Zyrtarë i menaxhimit të objektit dhe infrastruktures - e re

Teleperformance

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli i punës: zyrtarë i menaxhimit të objektit dhe infrastruktures vendi: teleperformance prishtina lloji i punës : me orar të plotë data e fillimit: dhjetor 2021 teleperformanca është kompania më e madhe në botë e shërbimit ndaj klientit që ofron mundësi të jashtëzakonshme karriere. ekipi ynë ka më shumë se 320,000 kolegë në 80 vende ...

Auto1 albania shpk junior office manager ( koordinatore zyre) - e re

Auto1 Albania shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group është lidernë europë për blerjen dhe shitjen online të makinave të përdorura. për selinë e saj në tiranë auto1 group po kërkon " junior office manager” koordinon dhe organizon të gjitha veprimtaritë e zyres si dhe jep suport departamenteve te ndryshme.cfare ofrojme: • kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi; • pa...

Kerkojmë asistente - e re

Labi Patundshmëri

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni për patundshmeri labi me seli në dardani afër teb bankes shpall konkures për një pozitë asistente e qiradhenjeve. labi patundshmëri është themeluar në vitin 2000 dhe është ndër kompanitë më serioze në patundshmeri. persona qe aplikojnë duhet ti plotesojnë keto kushte të flasim gjuhen shqipe mirë dhe menyrë të bukur. të jenë per...

Asistent/e administrativ/e në shërbimin ndaj pacientëve - e re

Klinika Amerikane

-
Prishtinë, Kosovë
Klinika amerikane “dr. behar kusari” në kuadër të ofrimit të shërbimeve profesionale shëndetësore, është duke zgjëruar kapacitetet e burimeve njerëzore, me qëllim që të ofroj shërbime më efikase dhe cilësore pranë pacientëve të saj. duke marrë parasysh që brenda institucionit një nga obektivat kryesore është qasja profesionale dhe më e le...

Programme assistant - e re

Civil Rights Defenders

-
Prishtinë, Kosovë
We are in an expansion phase, which has opened up many interesting job opportunities. are you service minded professional with working experience from the ngo sector and/or advocacy work? do you want to use your administrative skills to contribute to the work of civil rights defenders? then you might be the one we are looking for . about ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune administrate

Njoftime pune administrate dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane