Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Vlorë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 203 rezultate (Këshilla për kërkim)

Recepsionist/e

Ad

The Central View Hotel

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohet recepsionist/e me eksperience . orari 15:00-23:00. te zoteroje gjuhen angleze dhe te kete njohuri ne perdorimin e kompjuterit . paga e kenaqeshme. te kryej rezervime. te merret me pjesen e check-in, check-out. ...

Ofrohet qendër babysitter-i në vlorë

Ad

Rainbow kindergarten

-
Vlorë, Shqipëri
Qendër ose vendqëndrim për fëmijët. babysitter për fëmijë 1-4 vjeç. orari 8-16:30. qendër për të vegjlit tuaj me një grup prej 5-6 fëmijë. ambient i ngrohtë, miqësor dhe edukues. mjedis interaktiv dhe i përshtatur për mo...

Vlore, ofrohet vend pune teknik - e re

Makhes Albania

-
Vlorë, Shqipëri
Kompania makhes albania, e integruar prej vitesh ne fushen e telekomunikacionit, kerkon te punesoje teknik rrjeti per telefoni ne tirane ,durres, fier, elbasan, berat, vlore dhe lezhe. kandidatet e interesuar duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: 1. te kete ose jo eksperienca te meparshme pune te ngjashme. (trajnimi per punen behet ne...

Analist mikrokredie vlore - e re

Credins Bank Sh.A

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi credins bank kërkon të punësojë : analist mikokredie / dega vlore. detyrat • identifikimi i klienteve potencial dhe promovimi i te gjithe produkteve dhe sherbimeve te ofruara nga banka. • analiza e kerkesave te klientit qe nga mbledhja e dokumentacionit te nevojshem e deri ne realizimin e raport analizes. • bashkepunimi me njes...

Teknik ndertimi - e re

ManeTCI

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi kompania mane tci , pjesë e grupit balfin, është lider në ndërtim dhe investim të projekteve zhvilluese, në shqipëri dhe rajon. e themeluar në vitin 2001, mane tci është e specializuar në fushën e ndërtimeve civile dhe industriale, si: qendra tregtare, godina rezidenciale, qendra sociale dhe kulturore, ndërtime industriale dhe ...

Magazinier - e re

ManeTCI

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi kompania mane tci , pjesë e grupit balfin, është lider në ndërtim dhe investim të projekteve zhvilluese, në shqipëri dhe rajon. e themeluar në vitin 2001, mane tci është e specializuar në fushën e ndërtimeve civile dhe industriale, si: qendra tregtare, godina rezidenciale, qendra sociale dhe kulturore, ndërtime industriale dhe ...

Teknik ndertimi vlore | manetci - e re

ManeTCI

-
Vlorë, Shqipëri
Kompania mane tci , pjesë e grupit balfin, është lider në ndërtim dhe investim të projekteve zhvilluese, në shqipëri dhe rajon. e themeluar në vitin 2001, mane tci është e specializuar në fushën e ndërtimeve civile dhe industriale, si: qendra tregtare, godina rezidenciale, qendra sociale dhe kulturore, ndërtime industriale dhe infrastrukt...

Vlore, ofrohet vend pune punonjese pastrimi ne dyqanin e veshjeve lcwaikiki - e re

IClean Shpk

-
Vlorë, Shqipëri
Kompania e pastrimit iclean kerkon te punesoje sanitare ne dyqanin e waikiki vlore. kontaktoni ne nr tel 0697052525

Transportues ne qytetin e vlores - e re

Globe Shops shpk

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burime...

Hotel partner vlorë kërkon të punësojë banakier/e; kamarier/e. - e re

HOTEL PARTNER

-
Vlorë, Shqipëri
Hotel partner vlorë kërkon të punësojë banakier/e dhe kamarier/e kualifikimet; -të ketë eksperienca të mëparshme në këtë profil; -të jetë korrekt/e dhe disponibël; -të ketë komunikim të mirë me klientët dhe stafin e punës; -të ketë përkushtim maksimal gjatë orarit të punës; -të jetë i/e motivuar dhe energjik/e. personat e interesuar mund ...

Vlore kerkojme operator inbound italisht, pagesa deri ne 1000 euro/muaj - e re

Bellister Call Albania

-
Vlorë, Shqipëri
Bellister call albania ​bellister call albania, kerkojme operatore per gjuhen italiane per nje fushate te re inbound pagesa mbi 1000 euro, ne vlore bellister call, call center nderkombetar i profilizuar ne sherbime inbound commerciale kerkon operatore te gjuhes italiane aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme: - njohuri te mi...

Vlore kerkojme operator inbound gjermanisht, pagesa mbi 1000 euro/muaj - e re

Bellister Call Albania

-
Vlorë, Shqipëri
Bellister call albania ​bellister call albania, kerkojme operatore per gjuhen gjermane per nje fushate te re inbound pagesa mbi 1000 euro, ne vlore bellister call, call center nderkombetar i profilizuar ne sherbime inbound commerciale kerkon operatore te gjuhes gjermane aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme: - njohuri te mi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune vlore

Njoftime pune vlore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane