Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Tiranë - Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 8445 rezultate (Këshilla për kërkim)

Retention spanjisht

Ad

EURO CALL

-
Tiranë, Shqipëri
Euro call eshte ne kerkim te agjentit retention per gjuhen spanjolle me eksperience pune min 1 vit ne fushen e telemarketingut forex. 1.te zoterojne mire gjuhen 2. te kene profesionalizem dhe kerkese pune 3.te jene ambi...

Dado

Ad

DadoCare

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet dado per zonen kodra e diellit dhe komuna e parisit. te kete eksperience pune ne perkujdesjen e femijeve dhe mosha e kerkuar eshte 35-60 vjec. kushdo i interesuar te kontaktoje ne +355694510812.

Kerkoj recepsionist/e ne hotel ne tirane - e re

Edilcontract Alb Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Hotel familjar ne tirane ngjitur me shkollen petro nini. kerkojme recepsionist/e turni i dyte (me ose pa eksperience). preferohen kandidatet qe dine italisht. mosha 20 - 26 vjeç. cv ne info@hotelriminitirana.com ose w.app +355692963282

Quality assurance (qa) automation engineer - e re

Kesson Group Albania Sh.p.k.

-
Tiranë, Shqipëri
Kesson group albania is a software development company based in tirana that caters exclusively to canadian companies; teach away inc., skooli online tutoring and klassroom. teach away is seeking a quality assurance engineer to join our growing team! this individual will develop and execute manual and automated tests for the teach away pla...

Backend developer - e re

Kesson Group Albania Sh.p.k.

-
Tiranë, Shqipëri
Kesson group albania is a software development company based in tirana that caters exclusively to canadian companies; teach away inc., skooli online tutoring and klassroom. teach away is seeking a backend developer to join our growing team! this individual will be responsible for maintaining and developing functions of our software’s infr...

Full stack developer - e re

Kesson Group Albania Sh.p.k.

-
Tiranë, Shqipëri
Kesson group albania is a software development company based in tirana that caters exclusively to canadian companies; teach away inc., skooli online tutoring and klassroom. skooli is seeking a full stack developer to join our growing team! this individual will be responsible for maintaining and developing functions of our software’s infra...

Telemarketing (greqisht,spanjisht) - e re

The Best Call

-
Tiranë, Shqipëri
*** telemarketing *** flet greqisht ose spanjisht?? nese pergjigjja eshte po, atehere ne po te kerkojme ty!!! ne jemi nje kompani e konsoliduar ne boten e telemarketing-ut, gjithmone ne kerkim te njerezve me deshire per t’u rritur profesionalisht dhe ekonomikisht! ne kerkojme te rinj me pervoje ne fushen e telemarketing-ut per: – takime; ...

Ndermjetes(spanjisht) - e re

Alb Digital Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Në një moment kaq të vështirë për të gjithë dhe në një treg pune të destabilizuar nga mungesa e profesionalitetit, seriozitetit dhe rrespektin për individin “alb digital marketing“ ofron një mundësi reale punësmi në start up-in tonë n ë f ush ë n e telemarketingut financiar ç’ka nuk na bën kompani lider në treg por lider në: · formimin pr...

Menaxher blerje - e re

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension është një kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese në fushën e menaxhimit strategjik të burimeve njerëzore me një eksperiencë shume vjeçare të stafit të saj në sistemin e menaxhimit të burimeve njerëzore. për një grup të suksesshëm tregtar, dimension po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin vakant: menaxher blerje detyr...

Drejtor qendre tregtare - e re

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension është një kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese në fushën e menaxhimit strategjik të burimeve njerëzore me një eksperiencë shume vjeçare të stafit të saj në sistemin e menaxhimit të burimeve njerëzore. për një grup të suksesshëm tregtar, dimension po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin vakant: drejtor qendre tregta...

Ofroj vende pune per kamariere (f) - e re

Tiranë, Shqipëri
Bar corfu ofron vende pune per kamariere (f). pagesa e kenaqshme

Tirane, ofroj vend pune telemarketing (greqisht,spanjisht) – - e re

The Best Call

-
Tiranë, Shqipëri
*** telemarketing *** flet greqisht ose spanjisht?? nese pergjigjja eshte po, atehere ne po te kerkojme ty!!! ne jemi nje kompani e konsoliduar ne boten e telemarketing-ut, gjithmone ne kerkim te njerezve me deshire per t’u rritur profesionalisht dhe ekonomikisht! ne kerkojme te rinj me pervoje ne fushen e telemarketing-ut per: – takime; ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune tirane shqiperi

Njoftime pune tirane shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane