Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 11 deri në 20 nga 8465 rezultate (Këshilla për kërkim)

Retention dhe operator/e te gjuhes italiane/gjermane/spanjolle

Ad

Smartcom

-
Tiranë, Shqipëri
Jemi duke rekrutuar retention dhe operator/e te gjuhes italiane/gjermane/spanjolle me ose pa eksperience. kriteret e aplikuesve: 1. nivel mesatar te nje prej gjuheve; 2. te jete ambicioz, energjik dhe i motivuar; 3. dis...

Retention spanjisht

Ad

EURO CALL

-
Tiranë, Shqipëri
Euro call eshte ne kerkim te agjentit retention per gjuhen spanjolle me eksperience pune min 1 vit ne fushen e telemarketingut forex. 1.te zoterojne mire gjuhen 2. te kene profesionalizem dhe kerkese pune 3.te jene ambi...

Union bank kerkon senior specialist - e re

Tiranë, Shqipëri
Union bank është një bankë private me kapital 100% shqiptar me aksioner kryesor uft. që prej fillimit të aktivitetit në 2006, union bank ka shënuar rritje domethënëse në tregun bankar duke arritur mbi 540 milion eur asete. nëpërmjet një rrjeti prej 33 degësh dhe 47 atm, banka u shërben me mijëra klientëve që i kanë besuar financat e tyre ...

Klaton bistro & coffe kerkon te punesoje banakier/ barist - e re

Tiranë, Shqipëri
Klaton bistro & coffe kerkon te punesoje - banakier/ barist ✅kriteret e punes: 🔸te kete eksperience te meparshme pune 🔸te jete i sjellshem dhe i qeshur me klientet dhe stafin 🔸te jete i shkathet dhe pozitiv klaton bistro & coffe ofron: 💵pagese e kenaqshme 📍adresa: prane shkolles vasil shanto ne rrugen kryesore perball me universiteti...

Famed lounge bar banakier (unaze e re) - e re

Tiranë, Shqipëri
Famed lounge bar kerkon banakier/e me ekperience pune. te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten ne rruga "teodor keko", unaze e re.

Famed lounge bar kerkon ndihmese banakiere (unaze e re) - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet ndihmese banakiere me ose pa eksperience pune. te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane famed lounge bar .

Kerkojm motorrist - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkojm motorrist me eksperjenc pune

Vend pune i lire - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet kamarier per bar kafe

Content writer - e re

Tiranë, Shqipëri
Detajet e pozicionit te punes. pozicioni: content writer orari: full time kandidatet duhet te plotesojne kriteret si me poshte: te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze. te kete studiuar ne fushen e gazetarise, gjuhe letersise, marketingut. te kete eksperience pune te ngjashme ne profilin e content writer. te kete njohuri te sakta ...

Vend i lire pune - inxhinier - e re

Tiranë, Shqipëri
Kompania “gjoka konstruksion sh.a” kerkon te punesoje nje inxhinier materialesh: kualifikimet: • te kete perfunduar arsimin e larte ne inxhinieri materiale. • te kete eksperience pune te pakten 3 vjet. • te jete i afte per te drejtuar punen, i komunikueshem dhe i mire organizuar per te punuar ne grup. • te jete i disponueshem per te punua...

Vend pune saldator - e re

Tiranë, Shqipëri
Shoqeria "gjoka konstruksion" sh.a kerkon te punesoje: saldator kritere: - kandidatet duhet te kene eksperience pune te meparshme; - te disponojne certifikate aftesimi profesional si saldator; - te kene aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi me koleget dhe eproret; - te jene gatshem te punojne ne terren dhe me volum pune. te interesua...

Vend pune ing. mekanik - e re

Tiranë, Shqipëri
“gjoka konstruksion” sh.a kerkon te punesoje inxhinier mekanik: kualifikimet: • te kete mbaruar arsimin e larte ne fakultetin e inxhinierise, dega - mekanike; • te kete eksperience pune mbi 5 vite; • te kene njohuri te mira kompiuterike, njohuri te paketes ms office (word, exel, powerpoint), etj. • te kete njohuri shume te mira te gjuhes ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune tirane

Njoftime pune tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane