Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij)Lloji:Kohë e plotë (Fshij) Fshijini të gjitha

Kohë e plotë - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1035 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sanitare dhe gatim

Ad

RECRUTER

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune pastrim/gatim ne familje. mosha 35-40 vjec orari i punes 08:00-16:00. ambjentet ndodhen prane kopshtit zoologjik paga e kenaqshme. i punesuari do kujdeset per pastrimin e shtepise dhe do gatuaj per 2...

Elektricist - e re

Ad

ratech

-
Tiranë, Shqipëri
Ratech sh.p.k. paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për instalimin dhe integrimin e sistemeve te sigurise. ne kuader te zgjerimit te kompanise, ne po kerkojme nje person per pozicionin e meposhtem: p...

Tirane, ofroj vend pune asistente klienti - e re

Tiranë, Shqipëri
Kompani lider , ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te paketimit si canta letre, kuti kartoni, canta pelhure etj, kerkon te punesoje asistente klienti: kriteret e pozicionit: te kete njohuri te mira te gjuhes italiane . te kete perfunduar studimet e larta. te kete aftesi te mira komunikimi. te kete aftesi shume te mira organ...

Software developer - e re

Alosys Communications S.R.L.

-
Tiranë, Shqipëri
Diplomë në inxhinieri ose fakultetin e shkencave alosys communications srl është një provider ndërkombëtar i shërbimeve të menaxhuara i specializuar në sektorin e teknologjisë së informacionit që nga viti 1995. si pjesë e zhvillimit të zyrës së re në tiranë ne po kërkojmë personel me profil të zhvilluesit të software junior e senior për t...

Software engineering manager - e re

ikubINFO sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Equipped with 27+ years of business experience of founders and key senior managers, ikubinfo has become the leading software engineering company in albania. the strong team of 170+ certified developers in modern technologies is our key to success. while solidifying our position in albania as the leading company in providing software engin...

Programmatori junior .net - sql server - e re

duapune.com

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi 5 programmatori junior .net - sql server azienda leader internazionale nel customer experience, riunisce le attività di innovazione ed è coinvolta nei vari progetti di trasformazione dei nostri clienti. uniamo la nostra passione per la soddisfazione del cliente con una mentalità focalizzata su innovazione e tecnologia. come par...

Digital marketing specialist - e re

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon një digital marketing specialist në tiranë , për një kompani, e cila operon në shitjen me pakicë të veshjeve për brande ndërkombëtare, në qendrën tregtare teg. detyrat planifikon dhe ekzekuton të gjithë marketingun dixhital, përfshirë seo / sem, bazën e të dhënave të marketingut, postën elektronike, rrjetet so...

Senior specialist ne departamentin e raportimit dhe kontrollit financiar - e re

Union Bank

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi union bank është një bankë private me kapital 100% shqiptar me aksioner kryesor uft. që prej fillimit të aktivitetit në 2006, union bank ka shënuar rritje domethënëse në tregun bankar duke arritur mbi 540 milion eur asete. nëpërmjet një rrjeti prej 33 degësh dhe 47 atm, banka u shërben me mijëra klientëve që i kanë besuar finan...

Inxhinier kostoist dhe preventivues - e re

Usluga

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi inxhinieri preventivues / kostoist ka pergjegjesi kryesore per ndjekjen e kostos se objekteve ne menyre periodike ne degen teknike dhe finance, hartimin e preventivave si dhe cmimet per zerat perkates si dhe te punimeve shtese. ai raporton direkt tek drejtori teknik. detyrat zberthimi i zerave te punes sipas elementeve te kosto...

Specialist/e marketingut digital - e re

Abissnet Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi shoqeria "abissnet"sha ofron shërbime në fushen e komunikimeve elektronike, ne lidhje me ofrimin e sherbimit te internetit, telefonise se palevizsshme dhe sherbimeve audiovizive nepermjet internetit. për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: specialiste per marketingun dixhital detyrat plani...

Sistemues raftesh - e re

ITE Grup sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi ite grup paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe telekomunikacionit. ite grup në rolin e distributorit në shqipëri, është përfaqësues i firmave më prestigjioze në botë. partnerët tanë të rëndësishëm janë: schneider electric, philips,general electric, vimar, bosch ...

Asistente ekonomiste - e re

DEASLEEP

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi dea sleep kerkon te punesoje asistente ekonomiste me kualifikimet si me poshte: kualifikimet diplomë universitare në fushën e ekonomise, finance menaxhim biznes. te jete e afte ne perdorimin e programit alfa/financa 5 . të kete njohuri te gjuhes angleze. të ketë eksperiencë pune të ngjashme. të ketë aftësi komunikimi dhe bashke...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kohe e plote tirane

Njoftime pune kohe e plote tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane