Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Kohë e pjesshme - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 52 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente part time - e re

All PACK sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Kompani lider , ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te paketimit si canta letre, kuti kartoni, canta pelhure etj, kerkon te punesoje asistente klienti, part time. kriteret e pozicionit: te kete njohuri te mira te gjuhes italiane . te kete perfunduar studimet e larta. te kete aftesi te mira komunikimi. te kete aftesi shume te...

Agjent/e telefonik/e - e re

People R Us

-
Tiranë, Shqipëri
People r us , në emër të klientit të saj, një kompanie të rëndësishme italiane është në kërkim të kandidatëve të motivuar dhe të pasionuar në pozicionin: agjent/e telefonik/e në tiranë për t’iu bashkuar një ekipi të mrekullueshëm. kandidati ideal do të duhet të posedojë: – aftësi të rëndësishme komunikimi – aftësi të mira të shitjeve tele...

People r us agjent/e telefonik/e - e re

People R Us

-
Tiranë, Shqipëri
People r us, në emër të klientit të saj, një kompanie të rëndësishme italiane është në kërkim të kandidatëve të motivuar dhe të pasionuar në pozicionin: agjent/e telefonik/e në tiranë për t'iu bashkuar një ekipi të mrekullueshëm.shënim: ky përshkrim pune nuk është gjithë përfshirës. punëmarrësi mund të kryej edhe detyra të tjera për plotë...

Venerebyami kerkohet punonjes dekori (mashkull) - e re

VenerebyAmi

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania ami event kerkon te punesoj punonjes ne sektorin e dekorit me eksperience pune karakteristikat: -mosha mbi 18 vjec -te jete i pergjegjeshem -fleksibel ne orare -kreativ -eksperienca e punes perben avantazh apliko tani email -burimenjerezore@ami-event.com ; cel . +355694725060

Agjent turistik - e re

MWR Life

-
Tiranë, Shqipëri
Jeni energjik dhe deshironi te drejtoni veten tuaj? deshironi te vendosini ju sa doni te punoni, ku do te punoni dhe si do te punoni? jeni ne vendin dhe kohen e duhur! ju mund te punoni nga shtepia,zyra apo kudo ku ndodheni mjafton nje telefon laptop ose kompjuter. ne ju ofrojme mbeshtetje, siguri,udhetime dhe nje pagese te kenaqshme plus...

Agjente forex italisht / greqisht - e re

Bom Capital

-
Tiranë, Shqipëri
E share marketing eshte ne kerkim te agjenteve forex ne gjuhen italiane dhe greke. mundesi dhe kushte shume te mira pune. je i lodhur nga puna jote momentale? kerkon mundesi dhe kushte me te mira? ne ju ofrojme mundesi zgjedhjesh dhe ofertat me te mira ne treg 🙂 mjafton te kesh eksperience dhe deshiren e madhe per te bashkepunuar me ne k...

Rekrutues te jashtem

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency kerkon te zgjeroje stafin e saj me konsulente dhe rekrutues te jashtem. aplikantet duhet: – te jene energjike, te shkathet dhe te vetemotivuar – preferohet te kene patur eksperience te meparshme si rekrutues te jashtem ose terreni – te jene njohes te mire te te pakten njeres prej gjuheve italisht/anglisht – te jene njohes t...

Assistdigital tirana konsulentë për shërbim klienti në gjuhët italisht/frëngjisht/gjermanisht/anglisht

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Për zyrat tona në qendër të tiranës kërkojmë konsulentë për shërbim klienti në gjuhët italisht/frëngjisht/gjermanisht/anglisht. cfare do të bësh? do të menaxhosh kërkesat e klientëve do të arrish performancë të lartë në punë“me qëllimin për rritjen e diversitetit dhe për të luftuar për mundësi të barabarta, ky njoftim u drejtohet të gjith...

Financier

Nona shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi financier tek nazari ne palase per periudhen mars - tetor 2020 detyrat kontrolli i shitjeve ditore midis printerave fiskal dhe sistemit financiar; evidentimi i diferencave ne shitje dhe ndjekja me departamentet perkatese per sistemimin e tyre; perpilimi i faturave tatimore te shitjes per secilen pike shitje dhe per klientet e n...

Mas net shpk operatori inbound customer service

MAS Net SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
I candidati ideali devono essere in grado di: svolgere attività tramite telefono, chat e mail alle richieste dei clienti; organizzare e concentrarsi per gestire correttamente la richiesta del cliente in modo tempestivo; occasionalmente effettuare chiamate in uscita per verificare se il problema del cliente è stato risolto correttamente; s...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kohe e pjesshme tirane

Njoftime pune kohe e pjesshme tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane