Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij)Lloji:Freelance (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Freelance - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Senior php developer me projekte – freelancer

Oferta

-
Tiranë, Shqipëri
Alb-i shpk, per realizimin e disa projekteve te klientit tone, kerkon senior php developer me projekte kontrata freelancer . projekt afatgjate dhe kushte te nivelit europian. ju keni pervoje ne php, laravel, javascript, jquery dhe mund te zhvilloni dhe realizoni kerkesat e klientit per modifikime te ndryshme? jeni korrekte ne realizim ne ...

Start over luce gas start over shpk

START OVER

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania start over shpk kerkon operatore ne luce gas. njohje te mire te gjuhes italiane. eksperience 3-6 muaj . bonuse te larta ora 300 leke

Meetandfun puno online

Meetandfun

-
Tiranë, Shqipëri
Fitoni para te shpejta duke u regjistruar ne link dhe duke referuar miqte e juaj ne linkun qe do te gjeneroni ne kete app shop. http://bit.do/fitoparateshpejta dhe regjitrohuni. nese nuk e kuptoni kerkoni ne youtube si te beni para me emrin e aplikacionit qe do te shkarkoni. faleminderit

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune freelance tirane

Njoftime pune freelance tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane