Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij)Lloji:E përkohshme (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

E përkohshme - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shperndares/korrier - e re

www.dhurata.com

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi dhurata.com kerkon te punesoje nje shperndares/korrier per pune part time dhe sezonale . kualifikimet aplikuesi duhet: te kete makinen e tij. te kete telefon celular me lidhje interneti. te njohi mire rruget e tiranes. te jete i kujdesshem dhe i sakte. ne ofrojme: orar pune fleksibel. atmosfere pune profesionale dhe miqesore. m...

Rrit pagen me nje hap!

EVO NET

-
Tiranë, Shqipëri
Evonet per filialin e tij ne zonen e bllokut ofron vende pune si operatore telefonike per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. fushata vodafone casa. mos u lodhni te kerkoni me tej, tek ne do te gjeni: - mundesi punesimi te menjehershme. - pagese shume te kenaqshme (baze + bonuse). - trajnim mbi fushaten per te cilen punohet. - ambjent p...

Perkthyese e gjuhes greke

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi life shpk kerkon te punesoj perkthyes part time te gjuhes greke detyrat te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes te jete e komunikueshme me koleget dhe e gatshme ne cdo kohe te jape ndihmen e saj per nevojat e kompanise te karakterizohet nga ndershmeria,integriteti dhe korrektesia te kete aftesi organizative, kreative ...

Eqa - evaluation quality agent - impiegati back-office/data entry - dipartimento remarketing

Auto1 Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Eqa - evaluation quality agent - impiegati back-office/data entry - dipartimento remarketing auto1.com, web company multinazionale tedesca leader nell’e-commerce automotive, specializzata nella compravendita di auto usate, ricerca e seleziona per la propria sede centrale di tirana: data entry - impiegati back-office eqa - evaluation quali...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune e perkohshme tirane

Njoftime pune e perkohshme tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane