Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij)Kategoritë:Hoteleri Dhe Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

Hoteleri Dhe Turizëm - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 23 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punesim ne traget /steward-kompania gnv/ paga fillon nga 945$ - e re

TSTS GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 10 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare. personat te cilet deshirojne te punojne ne kompanin gnv , kane mundesin tani te aplikojne per pozicionin : steward kualifikimet: te dije mesatarisht anglisht dhe italisht. njohuri ne gjuhet e tjera ja...

Bclever agency punesim ne kroaci - e re

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj kerkon te punesoje ne menyre te menjehereshme kamariere/f me kontrate te rregullt pune 6 mujore ne kroaci me ushqimin dhe akomodimin te perfshira. kerkohet: – eksperience e meparshme pune – disponibilitet i menjehershem – pergjegjshmeri, korrektese dhe aftesi ne menaxhimin e detyrave te caktuara – njo...

Agjensi turistike guide turistike & kordinator zyre

Agjensi Turistike

-
Tiranë, Shqipëri
Te detyrueshme 1. te jete i/e shkathet, dhe dinamik/e; 2. te jete i/e komunikueshme; 3. te zoteroje gjuhen angleze; 4. te kete deshire te udhetoje.kërkesat e profilit: 1. shoqerimin e turisteve dhe te udheheqe grupin; 2. kordinoje axhenden e grupeve; 3. te menaxhoje rezervimet dhe promovimin e produkteve turistike ne social media dhe me g...

Zenith zenith travel shpall vende vakante pune

Zenith

-
Tiranë, Shqipëri
Behu ti zëri që i mungon skuadres tone ? deshiron te punosh si operator turistik biletari, hoteleri. (pune?sim me kohe? te? plote? prane? zyrave).

Tirane, ofroj vend pune kamarier

R.H.G Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Salt restaurant shpall pozicione të lira pune : kamarier kandidati duhet të plotësoje karakteristikat e mëposhtme: minimalisht 1 vit pervojë pune si kamarier; aftësi të mira komunikimi; i vëmendshëm ndaj detajeve; disponueshmëria për të punuar në turne të ndryshme, duke përfshirë edhe fundjavat; shënim: paga e kënaqshme dhe në bazë të eks...

Tirane, ofroj vend pune - social media specialist

R.H.G Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Salt restaurant is looking for experienced candidates in social media. responsibilities for social media specialist: • oversee day-to-day management of campaigns and ensure brand consistency • work with brand to create and implement social media strategies monthly • supervise all aspects of social media interaction between customers and t...

Tirane, ofroj vend pune recepioniste

R.H.G Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Salt restaurant shpall pozicione të lira pune : recepsioniste kandidati duhet të plotësoje karakteristikat e mëposhtme: minimalisht 1 vit pervojë pune si recepsioniste; aftësi të mira komunikimi; i vëmendshëm ndaj detajeve; njohuri shumë të mira të gjuhës angleze; disponueshmëria për të punuar në turne të ndryshme, duke përfshirë edhe fun...

Tirane, ofroj vend pune kuzhinier

R.H.G Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Salt restaurant shpall pozicione të lira pune : kuzhinier kandidati duhet të plotësojë karakteristikat e mëposhtme: minimalisht 1 vit përvojë pune si kuzhinier; përgjegjësitë kryesore: përgjegjës për gatimin, përgatitjen dhe ruajtien e standarteve te cilesise se gatimit dhe te produktit si dhe te raportoje te eprori ne lidhje me cilesine ...

Tirane, ofroj vend pune punonjëse pastrimi

R.H.G Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Salt restaurant shpall pozicione të lira pune : • punonjëse pastrimi përgjegjësitë kryesore: përgjegjëse për sigurimin e pastertisë së përgjithshme dhe rregullin estetik të ambienteve; mban përgjegjësi materiale për paisjet dhe mjetet e punës që ka në ngarkim; ndjek të gjitha rregullat e shëndetit dhe të sigurisë ne punë; kërkesat e profi...

Agjente turistik

MWR Life

-
Tiranë, Shqipëri
Jeni energjik dhe deshironi te drejtoni veten tuaj?! deshironi te jeni ju ata qe vendosni sa ore do te punoni , kur do te punoni dhe si do te punoni?! atehere jeni ne kohen dhe vendin e duhur! ju mund te punoni nga shtepia , zyra apo kudo qe ndodheni. mjafton nje celular dhe bota eshte ne duart tuaja! ne ju ofrojme mbeshtetje, siguri, udh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune hoteleri dhe turizem tirane

Njoftime pune hoteleri dhe turizem tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane