Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij)Kategoritë:Call Center (Fshij) Fshijini të gjitha

Call Center - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 187 rezultate (Këshilla për kërkim)

Retention spanjisht

Ad

EURO CALL

-
Tiranë, Shqipëri
Euro call eshte ne kerkim te agjentit retention per gjuhen spanjolle me eksperience pune min 1 vit ne fushen e telemarketingut forex. 1.te zoterojne mire gjuhen 2. te kene profesionalizem dhe kerkese pune 3.te jene ambi...

Consulenti inbound (Punë në distancë)

Ad

Alpha Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Per azienda cliente operante nel settore delle telecomunicazioni ricerchiamo operatori call center inbound i neo assunti si occuperanno di attività di gestione clienti e customer care . si richiede esperienza comprovata ...

Telemarketing (greqisht,spanjisht) - e re

The Best Call

-
Tiranë, Shqipëri
*** telemarketing *** flet greqisht ose spanjisht?? nese pergjigjja eshte po, atehere ne po te kerkojme ty!!! ne jemi nje kompani e konsoliduar ne boten e telemarketing-ut, gjithmone ne kerkim te njerezve me deshire per t’u rritur profesionalisht dhe ekonomikisht! ne kerkojme te rinj me pervoje ne fushen e telemarketing-ut per: – takime; ...

Ndermjetes(spanjisht) - e re

Alb Digital Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Në një moment kaq të vështirë për të gjithë dhe në një treg pune të destabilizuar nga mungesa e profesionalitetit, seriozitetit dhe rrespektin për individin “alb digital marketing“ ofron një mundësi reale punësmi në start up-in tonë n ë f ush ë n e telemarketingut financiar ç’ka nuk na bën kompani lider në treg por lider në: · formimin pr...

Tirane, ofroj vend pune telemarketing (greqisht,spanjisht) – - e re

The Best Call

-
Tiranë, Shqipëri
*** telemarketing *** flet greqisht ose spanjisht?? nese pergjigjja eshte po, atehere ne po te kerkojme ty!!! ne jemi nje kompani e konsoliduar ne boten e telemarketing-ut, gjithmone ne kerkim te njerezve me deshire per t’u rritur profesionalisht dhe ekonomikisht! ne kerkojme te rinj me pervoje ne fushen e telemarketing-ut per: – takime; ...

Punonjese salle / big blloku - e re

Big Market

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi punonjes salle - big blloku detyrat bën sistemimin e mallit nëpër raftet e caktuar. kujdeset që çdo artikull i raftit të jetë i pajisur me çmimin përkatës. kontrollon produktet e rafteve për skadencat dhe i raporton ato tek përgjegjësi, menaxheri apo financieri. kontrollon, evidenton dhe vendos përkthimet në shqip të produkteve...

Inova marketing account manager - e re

Inova Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
"inova recruitment" nje kompania qe ben diferencen ne telemarketing, hap vende te lira pune ne pozicionet: account manager - gjuha italiane account manager - gjuha gjermane ofrohet: - hot traffic cdo dite. - page baze deri ne 600 euro ne muaj. - bonuse ditore, javore dhe mujore ne baze te performances individuale dhe asaj ne grup. - ambje...

Asistence teknike clienti - e re

Statistika 33

-
Tiranë, Shqipëri
“statistika 33” kerkon te punesoje operatore per: 1-asistence teknike clienti . -te kene njohuri shume te mira ne instalimin e sistemeve te alarmit, sistemeve te monitorimit dhe telekamerave dhe video citofoneve. -eksperience minimumi 1 vjecare instalimin e tyre . -te kenë ambicie për të arritur objektivat dhe per rritje profesionale. -te...

Konsulent financiar ne gjuhen gjermane - e re

BitCall

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kerkohen konsulent financiar ne gjuhen gjermane me edhe pa eksperience. ofrohet: pune me orar te plot paga dhe bonuse nga me konkurueset ne treg ambiente shum te mira pune detyrat kerkohen persona te afte te zhvillojne punen si operator konsulent financiar ne gjuhen gjermane aftesi per te reklamuar ofertat e kompanise dhe per t...

Konsulent financiar ne gjuhen italiane - e re

BitCall

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kerkohen konsulent financiar ne gjuhen italiane me edhe pa eksperience. ofrohet: pune me orar te plot paga dhe bonuse nga me konkurueset ne treg ambiente shum te mira pune detyrat kerkohen persona te afte te zhvillojne punen si operator konsulent financiar ne gjuhen italiane . aftesi per te reklamuar ofertat e kompanise dhe per...

Local web srl cercasi operatore inbound - e re

Local Web Srl

-
Tiranë, Shqipëri
Localweb ricerca operatori telemarketing inbound requisiti: ottima conoscenza della lingua italiana ottime capacità comunicative ottima conoscenza pc propensione ai rapporti interpersonali disponibilità a lavorare full- time si offre: un compenso fisso orario garantito tra i più elevati del mercato bonus al raggiungimento degli obiettivi ...

Operator/e per gjuhet: spanjisht, italisht, gjermanisht - e re

Human Resources Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen operator/e per gjuhet : gjermanisht, spanjisht, italisht ajo cka ofrojme eshte : -pagese teper e kenaqshme.(70.000 al + bonuse) -bonuset me te larta ne treg. -fundjava pushim. -trajnime profesionale. -mundesi rritjeje profesionale . -komoditet ne pune. kerkohet : zoterim i gjuhes perkatese ne nivel mesatar ne komunikim. ambicie d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune call center tirane

Njoftime pune call center tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane