Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij)Kategoritë:Bare dhe Restorante (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Bare dhe Restorante - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 13 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofroj vend pune kuzhiniere femer

PANTHEON GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Antheon group agjenci sherbimi & punesimesh kerkon per interes te klienteve te saj: kuzhiniere femer – me ekperienca te meparshme -orari i punes: 7:30- 14:00 – pushim: e diela -gatimet e kerkuara: supera, sallatera, petulla, sandwich etj, -sigurime shoqerore -page sh e mire personat e interesuar te kontaktojne ne numrat: +355692099900/+35...

Ofroj pune kamariere femer

PANTHEON GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Pantheon group agjenci punesimi & sherbimesh kerkon per interes se klienteve te saj: kamariere mosha 25-40 vjec orari i punes: 8 ore pushim: dita e djele turne te alternuara me eksperience personat e interesuar lutemi te na kontaktojne ne numrat: +355692099900 / +355684010400 ose te nisin cv ne adresen e email: info@pantheongroup.al ku te...

Ofroj vend pune-kamarier

R.H.G Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Salt restaurant shpall pozicione të lira pune : kamarier kandidati duhet të plotësoje karakteristikat e mëposhtme: minimalisht 1 vit pervojë pune si kamarier; aftësi të mira komunikimi; i vëmendshëm ndaj detajeve; disponueshmëria për të punuar në turne të ndryshme, duke përfshirë edhe fundjavat; shënim: paga e kënaqshme dhe në bazë të eks...

Banakier/e

Square Studio

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania square studio shpk me sherbim bare kafe, restorane, brenda dhe jasht vendit kerkon te punesoj, banakier/ re. te interesuarit duhet te plotesojne kushtet e me poshtme: eksperienc te meparshme. disponibel turni i pare. te jete i/e disponueshme . te jete korrekt/e me orarin e punes. mosha nga 20 – 27 vjec fleksibel kushtet e punes s...

Kroaci kamariere (f) per sezonin 2021

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress fillon regjistrimet per sezonin 2021 ne kroaci ne fushen e hoteleri-turizmit 📌kamariere (f) njohese e gjuhes angleze dhe italiane (800-1200eur/muaj) varet nga eksperienca 🗓periudha 15 mars 2021- 15 shtator 2021 ofrohen: 🛌akomodimi eshte i perfshire 🍽vaktet e perfshira ✅nxitoni te regjistroheni per interviste me puned...

Kroaci banakier per sezonin 2021

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress fillon regjistrimet per sezonin 2021 ne kroaci ne fushen e hoteleri-turizmit 📌banakier (m) me eksperience (800-1200eur) 🗓periudha 15 mars 2021- 15 shtator 2021 ofrohen: 🛌akomodimi eshte i perfshire 🍽vaktet e perfshira ✅nxitoni te regjistroheni per interviste me punedhenesin. ✅vendet jane te limituara 📞kontaktoni ne ...

Kroaci ndihmese kuzhiniere per sezonin 2021

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress fillon regjistrimet per sezonin 2021 ne kroaci ne fushen e hoteleri-turizmit ndihmese kuzhiniere (f) (700-900eur) periudha 15 mars 2021- 15 shtator 2021 ofrohen: akomodimi eshte i perfshire vaktet e perfshira nxitoni te regjistroheni per interviste me punedhenesin. vendet jane te limituara kontaktoni ne 0676317943 ose de...

Kroaci shef kuzhine per sezonin 2021

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress fillon regjistrimet per sezonin 2021 ne kroaci ne fushen e hoteleri-turizmit shef kuzhine (m) me eksperience (1200-1700eur/muaj) periudha 15 mars 2021- 15 shtator 2021 ofrohen: akomodimi eshte i perfshire vaktet e perfshira nxitoni te regjistroheni per interviste me punedhenesin. vendet jane te limituara kontaktoni ne 06...

Punesim ne kuwait per kamariere

AplikimePunesimi.Com

-
Tiranë, Shqipëri
Punesim kuwait pozicioni: kamariere kompania ofron: kontrate pune 1 vjecare vize pune 1 vjecare akomodimi ushqimi kerkohet: eksperience pune (minimumi 6 muaj) njohje te gjuhes angleze aplikimet pranohen vecse me cv anglisht + foto + word ne aplikimepunesimi@gmail.com 00355 686081032 adresa: zogu i zi , mbrapa ring center, nord constructio...

Barist

Evolvet

-
Tiranë, Shqipëri
Në emër të një kompanie në fushën e hotelerise, kërkojmë të punësojmë në tiranë: barist kandidati duhet te plotesoj kriteret e meposhtme: eksperience e meparshme pune njohje e coctaileve fleksibilitet integritet i mire me ambientin e punes dhe koleget nëse jeni të interesuar për këtë pozicion, lutem dërgoni cv-në tuaj në: [email protected...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune bare dhe restorante tirane

Njoftime pune bare dhe restorante tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane