Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij)Kompanitë:Weweb (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Weweb - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 57 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune ofroj vend pune specialist google ads njohës i gjuhës gjermane

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
We-web është një prej kompanive më të mëdha të digital marketingut. ne po kërkojmë të rinj të talentuar dhe të motivuar që janë të apasionuar pas industrisë në internet dhe teknologjive inovative. përgjegjësia: krijoni dhe menaxhoni fushata reklamuese. menaxhoni planet strategjike të marketingut. optimizoni investimet për marketing online...

Tirane, ofroj vend pune webmaster

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni konsiston ne ndertimin e faqeve ne wordpress, mirembajtje dhe optimizimin per motoret e kerkimit(seo)👨*💻👩*💻 #weweb kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet: 📌njohje te cms wordpress 📌njohuri shume te mire te gjuhes frenge 📌te kete disponibilitet per te punuar me kohe te plote. weweb ofron rritje e vazhdueshme profesiona...

Tirane, ofroj vend pune sem specialist/ ppc campaigns ( gjermanisht)

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Weweb, kompania më e madhe “digital marketing” në shqipëri, po kërkon te zgjeroje stafin për zyrat e saj në tiranë me sem specialist kandidatet duhet: te kene perfunduar universitetin ne nje nga deget: informatike, informatike ekonomike, marketing, tik njohuri te mira te paketes microsoft office te zoterojne gjuhen gjermane ne nje nivel b...

Tirane, kerkohet konsulent i cili ka jetuar në zvicër dhe zotëron një nga gjuhët.

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Weweb agjensia më e madhe e web marketingut në shqipëri, është në kërkim për konsulent marketingu që ka jetuar në zvicër. personat e interesuar duhet: të zotërojnë një prej gjuhëve që fliten në zvicër. të jenë me ose pa eksperiencë. të kenë aftësi komunikuese dhe manaxheriale. të kenë motivim dhe dëshirë për ngritje profesionale. ofrojmë:...

Tirane, ofroj vend pune kerkohet webmaster/ gjermanisht

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni konsiston ne ndertimin e faqeve ne wordpress, mirembajtje dhe optimizimin per motoret e kerkimit(seo)👨*💻 👩*💻 # weweb kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet: 📌 njohje te cms wordpress 📌 studente ose i/e diplomuar ne informatike ose dege te ngjashme . 📌 njohuri shume te mire te gjuhes gjermane (preferohet niveli c2,c1) ...

Tirane, ofroj vend pune kerkohet webmaster/ frengjisht

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni konsiston ne ndertimin e faqeve ne wordpress, mirembajtje dhe optimizimin per motoret e kerkimit(seo)👨*💻 👩*💻 # weweb kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet: 📌 njohje te cms wordpress 📌 studente ose i/e diplomuar ne informatike ose dege te ngjashme . 📌 njohuri shume te mire te gjuhes frenge ne nivel b1 ose b2 📌 te ket...

Tirane, ofroj vend pune konsulent marketingu/ anglisht

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen angleze. personat e interesuar duhet: te zoterojne gjuhen angleze ne nje nivel b1/b2 te jene me ose pa eksperience te kene aftesi komunikusese dhe manaxheriale. te kete motivim dhe deshire per ngritje profesionale te kene disponibilitet ...

Tirane, ofroj vend pune manager junior / servizio clienti inbound

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Weweb agjensia më e madhe e web marketingut në shqipëri, është në kërkim për konsulent marketingu në gjuhën italiane. personat e interesuar duhet: të zotërojnë gjuhën italiane. të jenë me ose pa eksperiencë. të kenë aftësi komunikuese dhe manaxheriale. të kenë motivim dhe dëshirë për ngritje profesionale. ofrojmë: kontratë pune e rregullt...

Tiranë, ofroj vend pune manager junior - shërbim klienti - frengjisht

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Weweb agjensia më e madhe e web marketingut në shqipëri, është në kërkim për konsulent marketingu në gjuhën frënge. personat e interesuar duhet: të zotërojnë gjuhën frënge. të jenë me ose pa eksperiencë. të kenë aftësi komunikuese dhe manaxheriale. të kenë motivim dhe dëshirë për ngritje profesionale. ofrojmë: kontratë pune e rregullt, me...

Tirane, ofroj vend pune manager junior - shërbim klienti - gjermanisht

Weweb

-
Tiranë, Shqipëri
Weweb agjensia më e madhe e web marketingut në shqipëri, është në kërkim për konsulent marketingu në gjuhën gjermane. personat e interesuar duhet: të zotërojnë gjuhën gjermane. të jenë me ose pa eksperiencë. të kenë aftësi komunikuese dhe manaxheriale. të kenë motivim dhe dëshirë për ngritje profesionale. ofrojmë: kontratë pune e rregullt...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - weweb tirane

Weweb tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane