Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij)Kompanitë:E2 Partners (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

E2 Partners - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 78 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune specialiste finance - e re

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar një specialiste finance. përgjegjësitë kryesore: · rregjistrimi i faturave të shitjes dhe blerjes për shpenzime dhe të ardhura. · ndjekja e kontabilitetit analitik – kontabilizime për shpërndarjen e të ardhurave dhe shpenzimeve sipas qëndrave të kostos, dokum...

Tirane, ofroj vend pune menaxher blerjesh - e re

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj, është në kërkim të kandidatëve për pozicionin menaxher blerjesh. përgjegjësitë kryesore: siguron furnizimet per plotesimin e nevojave te komapanise. menaxhon mardheniet me furnitoret per programin me te cilin eshte ngarkuar. implementon dhe menaxhon negociatat me furnitoret, per programin me ...

Tirane, ofroj vend pune medical representative

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar medical representative. përgjegjësitë kryesore: promovimi i produkteve farmaceutike në mënyrë profesionale (telefonata të drejtpërdrejta & shërbim klienti). njohje e produktit (njohje e plotë për të gjithë produktet që mban portofoli). marrëdhënie me klientin; ...

Tirane, ofroj vend pune iqos coach

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania, on behalf of its client international distribution services is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position iqos coach key responsibilities: identify and understand adult consumers and address their needs inform adult consumers in the field about iqos in accordance with the law sell i...

Tirane, ofroj vend pune medical representative

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar medical representative. përgjegjësitë kryesore: promovimi i produkteve farmaceutike në mënyrë profesionale (telefonata të drejtpërdrejta & shërbim klienti). njohje e produktit (njohje e plotë për të gjithë produktet që mban portofoli). marrëdhënie me klientin; ...

Tirane, ofroj vend pune iqos coach

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania, on behalf of its client international distribution services is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position iqos coach key responsibilities: identify and understand adult consumers and address their needs inform adult consumers in the field about iqos in accordance with the law sell i...

Tirane, ofroj vend pune designer

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position designer. role and responsibilities: study design briefs and determine requirements prepares work to be accomplished by gathering information and materials. schedule projects and define budget constraints conceptualize vis...

Tirane, ofroj vend pune designer

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position designer. role and responsibilities the main role for this position is to work on: study design briefs and determine requirements prepares work to be accomplished by gathering information and materials. schedule projects a...

Tirane, ofroj vend pune menaxher marketingu

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar menaxher marketingu në qytetin e tiranës. përgjegjësitë kryesore: propozon alternativa, ide apo mënyra promovimi duke sjellë praktikat më të mira si dhe është gjithmonë i/e përditësuar me metodikat e reklamimit të produkteve të kompanise koordinimi dhe mbajtja e korrespond...

Tirane, ofroj vend pune menaxher marketingu

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar menaxher marketingu në qytetin e tiranës. përgjegjësitë kryesore: propozon alternativa, ide apo mënyra promovimi duke sjellë praktikat më të mira si dhe është gjithmonë i/e përditësuar me metodikat e reklamimit të produkteve të kompanise koordinimi dhe mbajtja e korrespond...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - e2 partners tirane

E2 partners tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane