Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 11900 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente

Ad

Arte Dental Clinic

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente (praktikante) (f) e sapodiplomuar per te ber stazhin dhe njekohesisht rrolin e mjekes . te interesuar te kontaktojne tek nr 0694888844(whatsapp). arte dental clinic

Motorrist per dergesa - e re

Ad

4ECOLOR

-
Tiranë, Shqipëri
Adresa: rr.fadil rada pas ish atsh. kompania 4ecolor me zyra ne qender te tiranes dhe me eksperience 20 vjecare ne treg, ofron vend pune afatgjate per shperndarje brenda tiranes. shofer me motorr me patente veture per ...

🔺 biss lounge kerkon te punesoje banakier/e dhe kamariere - e re

Tiranë, Shqipëri
🔺biss lounge kerkon te punesoje: -banakier/e -kamariere (femer) ✅kriteret e punes: 🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻ofrohet: 💵 pagesa e banakierit: 45.000 leke te reja + siguracione te rregullta cdo muaj 💵 pagesa e kamarierit ...

Support specialist: operational and financial data input (remote) - e re

Tiranë, Shqipëri
About robin and hire abroad: ✔we believe that working (temporarily) abroad enriches your life. we know the bumps and uncertainties, but we see what it has ultimately brought us and recommend it to everyone. 👉as robin , we are inter-mediating between the job seekers (candidates from the european union) and employment agencies (from the ne...

Shofer/nd-magazinier/ sistemues dyqani - e re

Tiranë, Shqipëri
Instal group kerkon te zgjeroje stafin me personel dhe kerkon: 👉shofer 👉ndihmes magazinier 👉sistemues dyqani kriteret e punesimit: ▪arsim i mesem ose i larte ▪mosha 18-25 vjec ▪leje drejtimi kalsit b/c ▪komunikim ne grup ▪pergjegjesi ne procesin e punes ne ofrojme: ▪page motivuese ▪shperblime mbi bazen e performances ▪mundesi trajnimi ...

Punetor magazine - e re

EcoMarket Food Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune puntor eco market jep mundesi punesimi ne pozicionin e meposhtem: punetor magazine për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni cv-në tuaj dhe dokumentat e tjerë shoqëruese duke përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e e-mail-it: hr@ecomarket-al.com telefon: +355 44504286 ju do të kon...

Zgara 5 maji kerkon te punesoje fast-foodier,kamarier dhe zgarist - e re

Tiranë, Shqipëri
Zgara 5 maji kerkon te punesoje: 👉-fast-foodier me eskperince (250 leke ora) 👉-kamarier 👉-zgarist 👉kerkohet: -perkushtim gjate orarit te punes -te mos kene angazhime te tjera - eksperinca perben avantazh 👉ofrohet: -orari punes full time 8 ore -kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍adresa: 5 maji, tirane 📲📞kandidatet e inte...

Kerkohet inxhinier elektrik - e re

Leon Konstruksion

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria leon konstruksion kerkon te punesoje nje inxhinier elektrik per drejtues teknik. i interesuari duhet te plotesoje kriteret si me poshte: -te kete 5 vjet i diplomuar ne master per inxhinieri elektrike. -te kete eksperience pune -te kete aftesi shume te mira ne perdorimin e programeve kompjuterike autocad, word, excel. -te disponoj...

☕cafe poli's kerkon te punesoje banakier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
✨cafe poli's kerkon te punesoje: ☕banakier/e ✅ kriteret e punes: 🔺te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔺te jene te shkathet dhe me etike profesionale ✅ ofrohet: 💸 pagesa 40.000 leke 🍀 kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa: astir, vila l 📲📞per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telef...

Fast food piceri mevlani kerkon te punesoje sanitare - e re

Tiranë, Shqipëri
Fast food piceri mevlani kerkon te punesoje sanitare ✔ kriteret e punes: - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin . - te jene te gatshem te punojne turni i pare 08:00-16:00 ⚫ ofrohen ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagesa 35,000 leke 📍adresa : rruga sotir kolea,tirane 📲per me shume informacione mund te na kon...

Kerkohet te punesohen agjente ne gjuhen italiane,angleze dhe spanjolle - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet te punesohen agjente ne gjuhen: 👉-italisht me eksperince orari 10:00-19:00 👉-anglisht me eksperience orari 10:00-19:00 👉-spanjisht eksperienca perben avantazh orari 12:00-20:00 ✔👉🏻kërkesat: 👉1)-të zotërojë shumë mirë një gjuhët përkatëse 👉2)-eksperiencë të mëparshme 👉3)-energjik dhe me vullnet për të punuar...

Project manager - e re

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Project manager general summary: responsible for conceptualizing and preparing project proposals; collects and integrates the project material; organizes and leads the project group; writing draft-projects; obtaining approvals from project stakeholders. duties and responsibilities: determines proposal concept by identifying and clarifying...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune tirane

Njoftime pune tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane