Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 9457 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operatore te gjuhes italiane

Ad

Amate

-
Tiranë, Shqipëri
Amate italie kerkon te punesoj operator te gjuhes italiane ne profilin outbound. paga baze shume e mire plus bonuse ditore dhe mujore. te interesuarit te dergojn cv ne: infoamateitalia@gmail.com me eksperience mbi 6 m...

Drejtor shitje

Ad

ALKOS GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Alkos group është një ndër grupet më të rëndësishme dhe potenciale të kompanive të marketingut dhe distribucionit në shqipëri. ky grup daton që prej vitit 2004, themeluar në tiranë dhe me zyra qendrore të lokalizuara në ...

Marangoz, ndihmes marangoz - e re

'Xhoxhi'

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet marangoz, ose ndihmes me kohe te plote ne qytetin e tiranes. puna eshte me kohe te plote. preferohet te kete eksperience pune te meparshme ne kete profesion. - matje ne vend sipas kerkesave te klientit - prerje, montim te mobiljeve sipas kerkesave te klientit dhe skicave te arkitektit - ndihmes ne transportim te mobiljeve - ndi...

Kerkohet elektricist me experience - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet eletricist me experience pune min 1 vit te kete patente b dhe mosha max 28 vjec per me teper na kontaktoni afati i fundit i aplikimit: 15/07/2020 12:00 shperndaje

Posta erex courier kerkon te punesoje magazinjere - e re

Tiranë, Shqipëri
Posta erex courier kerkon te punesoje magazinjere.punohet nga e hena ne te shtune,ora 08-16 roge baze +siguracione.per me shume informacione ,kontaktoni ne nr komuna e parisit.tirane

Kerkohet elektricist me experience - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet eletricist me experience pune min 1 vit te kete patente b dhe mosha max 28 vjec per me teper na kontaktoni

Punonjëse pastrimi për mirëmbajtje shkalle - e re

Tiranë, Shqipëri
Kërkohet punonjëse pastrimi për mirëmbajtje shkalle në zonën e astirit dhe yzberishtit. pagesa e rregullt me sigurime. e diela pushim. tel:

Caffe polis kerkon kamarier/e, banakier/e, sanitare - e re

Tiranë, Shqipëri
Caffe polis kerkon te punesoje : -kamarier/e -banakier/e -sanitare kandidatet preferohet te jene me eksperience pune te meparshme. ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. adresa : rruga bardhyl afati i fundit i aplikimit: 04/08/2020 13:53

Sol 'lounge restorant' kerkon te punesoj kamarier(e) restoranti,banakier(e),sanitare me ek - e re

Tiranë, Shqipëri
Sol "lounge restorant" kerkon te punesoj kamarier(e) restoranti,banakier(e),sanitare me eksperience paga e kenaqshme

Co host/pastrim - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkojme punonjese co hosts me orar te reduktuar 4-6ore pune. puna konsiston ne mirepritjen e turisteve/pastrimin,sistemimin e ambientit te qendrimit. punonjesi duhet te kete njohuri baze te gjuhes anglisht. per cdo informacion shtese na kontaktoni. afati i fundit i aplikimit: 01/08/2020 09:46

Kerkohet kamarier banakier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
Bar kafe riena kerkon te punesoje staff - kamarier - banakiere (f) per turnin e pare - banakier (m) per turnin e dyte adresa: vasil shanto, ngjitur me hotel diplomat 2

Kerkojme recepsionist - e re

Tiranë, Shqipëri
Hotel dilo me vendodhje ne rrugen dritan hoxha afer ringut eshte ne kerkim te nje recepsionisti turni 3 , ofrojme kushte shume te mira pune dhe page te kenaqshme ,te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne nr per me shume informacione . afati i fundit i aplikimit: //4 :

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune tirane

Njoftime pune tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane