Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Shkodër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 95 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher kompani taksi

Ad

Speed Taxi Shkoder

-
Shkodër, Shqipëri
Speed taxi shkodër është në kërkim të një menaxheri i cili mbikqyr në mënyrë të vazhdueshme aktivitetet e përditshme, organizon turnet e punës, mbikqyr tregun e synuar, logjistikën dhe përgatit ofertat promocionale për s...

Shkoder, ofroj vend pune punetor magazine - e re

KOMPANIA BRUNES SH.P.K

-
Shkodër, Shqipëri
Kompania "brunes" sh.p.k, nje kompani lider ne fushen e mobilimit dhe tregetimit te hidrosanitareve dhe pllakave, ne saje te zgjerimit te aktivitetit kerkon punetor magazine (shkoder) detyrat: të bëj hyrje në magazinë, çdo mall që vjen nga klientët dhe furnitorët dhe të bëjë inventarizimin e gjendjes. te përgatisë lëndët që do t'i dërgohe...

Specialist i mediave sociale dhe online marketing - e re

Famiko Group

-
Shkodër, Shqipëri
Famiko group është një kompani me qendër në shkodër e cila është përgjegjës për planifikimin, menaxhimin, konsulencën strategjike për aktivitete që operojnë në fushën e marketing, të shërbimit taksi, fasoneri, ndërtim dhe ndërmjetësim shitblerje imobiliare. famiko group është në kërkim të një specialisti i cili krijon përmbajtje në rrjete...

Shkoder, ofrohet vend pune, kusht gjuha gjermane - e re

GRUPPO GL

-
Shkodër, Shqipëri
Gruppo global sh.p.k lëvizja e postribës godine 1- kateshe, nr. 11/10, shkodër 4001 info@gruppoglobal.eu 0673102111 kush jemi ? lider ne prodhim dhe tregtim, import dhe eksport me shumice dhe pakice i artikujve te makinerive te ndryshem industrial per mobileri. prodhim dhe shitje : divane, poltrona, krevate, dyshek, poltron relax dhe artk...

Shkoder - digital marketing specialist - e re

EXPERTA

-
Shkodër, Shqipëri
Experta è una società di servizi con sede in italia e albania ed ha competenze in specifici settori, la cui collaborazione sinergica e funzionale a fornire alle imprese una consulenza legale e economico / finanziaria integrata in un unico partner. superando le tradizionali definizioni organizzative, experta si pone come struttura di nuovo...

Agjent per gjytetet e veriut - e re

Shkodër, Shqipëri
Ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetet kruje/ shkoder/ kukes/ diber: agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh zonen. *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit jan...

Këshillues klienti shkoder - e re

Neptun shpk

-
Shkodër, Shqipëri
Përshkrimi balkan finance investment group, balfin group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht 6'000 punonjës në tota...

Shkoder, ofrohet vend pune teknik i fibres optike shkoder - e re

Abissnet.sha

-
Shkodër, Shqipëri
Abissnet eshte kompani qe ushtron veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikimit, duke ofruar shërbime të internetit, telefonisë fikse dhe televizionit për klientët e saj në të gjithë territorin e shqipërisë. për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: teknik i fibres optike shkoder. detyrat 1- te njohe ...

Shkoder, ofrohet vend pune teknik i fibres optike shkoder. - e re

Abissnet.sha

-
Shkodër, Shqipëri
Abissnet eshte kompania e dyte me e madhe ne vend qe kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikimit, duke ofruar shërbime të internetit, telefonisë fikse dhe televizionit për klientët e saj në të gjithë territorin e shqipërisë. për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: teknik i fibres optike shko...

Shkoder, ofroj vend pune agent marketing ne gjuhen italiane, spaniolle, greke, frangjisht

Wite Selekt 2

-
Shkodër, Shqipëri
🔹wite seletc 2 shkoder agjent 🇮🇹italian🇮🇹&🇪🇸spanioll🇪🇸 ka nje pervoje disavjecare ne tregun shqiptar ne fushen e telemarketingut. me ane te frymes pozitive te percjelle nga struktura drejtuese, eshte bere e mundur ngritja e nje kulture dhe mjedisi pune te admirueshem. filozofia jone eshte teresisht e orientuar drejt perkujdesjes ...

German speaking customer service representative, shkoder

Transcom WorldWide Albania

-
Shkodër, Shqipëri
Du bist hochqualifiziert, motiviert und beherrscht die deutsche sprache in wort und schrift? du hast eine leidenschaft für kundenbetreuung und möchtest unseren global marken einen hervorragende kundenbetreuung bieten? bewirb dich, denn du solltest ein teil von der unserer familie werden. wer sind wir? wir sind ein globaler customer experi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shkoder

Njoftime pune shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane