Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Sarandë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Sarandë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 69 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier/e blue water hotel kërkon të punësojë - e re

Sarandë, Shqipëri
Blue water hotel kërkon të punësojë kusht kryesor te dije anglisht. shume e kenaqshme, me siguracion ushqim dhe strehim i siguruar periudha 1maj-30 shtator ksamil, sarande 0698517324 kusht kryesor te dije anglisht. shume e kenaqshme, me siguracion ushqim dhe strehim i siguruar periudha 1maj-30 shtator

Kuzhinier/e blue water hotel kërkon të punësojë - e re

Sarandë, Shqipëri
Blue water hotel kërkon të punësojë kusht kryesor te dije anglisht. shume e kenaqshme, me siguracion ushqim dhe strehim i siguruar periudha 1maj-30 shtator ksamil, sarande 0698517324 kusht kryesor te dije anglisht. shume e kenaqshme, me siguracion ushqim dhe strehim i siguruar periudha 1maj-30 shtator

Recepsionist/e blue water hotel kërkon të punësojë - e re

Sarandë, Shqipëri
Blue water hotel kërkon të punësojë kusht kryesor te dije anglisht. shume e kenaqshme, me siguracion ushqim dhe strehim i siguruar periudha 1 maj-30 shtator ksamil, sarande 0698517324 kusht kryesor te dije anglisht. shume e kenaqshme, me siguracion ushqim dhe strehim i siguruar periudha 1 maj-30 shtator

Banakier blue water hotel kërkon të punësojë - e re

Sarandë, Shqipëri
Blue water hotel kërkon të punësojë kusht kryesor te dije anglisht.te dije te pergatis edhe kokteile shume e kenaqshme, me siguracion ushqim dhe strehim i siguruar periudha 1maj-30 shtator ksamil, sarande 0698517324 kusht kryesor te dije anglisht.te dije te pergatis edhe kokteile shume e kenaqshme, me siguracion ushqim dhe strehim i sigur...

Sarande, ofroj vend pune prezantues/e ne showroom - e re

KOMPANIA BRUNES SH.P.K

-
Sarandë, Shqipëri
Kompania brunes sh.p.k , nje kompani lider ne fushen e mobilimit dhe tregetimit te hidrosanitareve dhe pllakave, ne saje te zgjerimit te aktivitetit, kerkon kandidate per pozicionin prezantues/e ne showroom-in e saj ne sarande . kerkesat per pozicionin: - komunikimi dhe sherbimi me klientet. - njohja e produkteve dhe gjendjes se magazines...

Sarande, ofroj vend pune shitës/e me eksperiencë pune.

Dyqani sportiv sport vision albania kërkon të punësojë shitës/e me eksperiencë pune për dyqanin ne sarande. kandidati/ja duhet të plotësojnë këto kritere: • të ketë aftësi shumë të mira komunikimi dhe mirësjellje me klientët • të ketë një paraqitje të rregullt estetike • të jetë i/e aftë të ndjekë instruksione • të jetë i/e aftë të kuptoj...

Sarande, ofroj vend pune menaxher mirëmbajtje

Art And Tourism Development Group

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton të aplikoni në pozicionin e: menaxherit t ë mirëmbajtjes përshkrim i përgjithshëm luan një rol të rëndësishëm në ofrimin e shërbimev...

Sarande, ofroj vend pune menaxher/e shitjesh (showroom)

KOMPANIA BRUNES SH.P.K

-
Sarandë, Shqipëri
Kompania "brunes" sh.p.k. , një kompani lider në fushën e mobilimit dhe tregtimit të hidrosanitareve dhe pllakave, në sajë të zgjerimit të aktivitetit, kërkon kandidatë potencialë për pozicionin menaxher/e shitjesh (showroom) per qytetin e sarandes! detyrat dhe përgjegjësitë : 1. mirëmban rrjetin e klientëve ekzistues dhe identifikon klie...

Bougainville bay kërkon të punësojë përgjegjës finance, ekonomiste dhe arkëtare

Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa eshte ne kerkim te: – përgjegjës/e finance – ekonomist/e – arkëtar/e të interesuarit të dergojnë cv-ne tuaj ne adresen e emailit: [email protected] ose të kontaktojnë ne numrin e telefonit: +355686082912

Njoftim punësimi për përgjegjës finance në bougainville bay

Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group), një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar ju fton të aplikoni në pozicionin e: përgjegjës/e finance përshkrim i përgjithshëm: përgjegjësi/sja e financës do të punojë së bashku me ekipi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune sarande

Njoftime pune sarande dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane