Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Prizren

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 123 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shitëse – prizren - e re

Pandora

-
Prizren, Kosovë
Shpallje: vend i lire i punes ne dyqanin e stolive “pandora” ne abi çarshia – prizren pozita: shitese orari : 40 ore ne jave pandora eshte brend i njohur boteror i stolive per femra. përvoja e mëparshme ne shitje është e domosdoshme (min dy vjeqare) dhe natyrisht dashuria për stolitë dhe markën pandora është thelbësore, gjithashtu të qeni...

Praktikë me pagesë - e re

VIA Consulting

-
Prizren, Kosovë
Via consulting (zyra e kontabilitetit dhe auditimit), shpall konkurs per: praktike me pagese kriteret per aplikant/e janë: te kete perfunduar fakultetin; te kete nivelin e pare -teknik i kontabilitetit (jo e domosdoshme); te kete njohuri te punes me kompjuter, perparesi njohurite me programet lokale te kontabilitetit; te kete aftesi te mi...

Analist-e kreditor-e - e re

Kreditimi Rural i Kosoves

-
Prizren, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k., është institucionmikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare përklientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, tëvogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokusprioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për qëndr...

Asistent/e i/e shitjes (prizren) - e re

FLO

-
Prizren, Kosovë
Ne si kompani po kërkojm profesionalist që të na ndihmojnë të arrijmë një punë sa më të suksesshme. flo po kërkon të punësojë: kualifikimet për pozitën asistent/e i/e shitjes full time – i/e aftë për punë ekipore – organizative,fleksibile,dhe të jetë e gatshme për punën nën presion – njohuri të gjuhes angleze dhe turke, (e preferueshme), ...

Analist/e kreditor/e për degën në prizren - e re

Kreditimi Rural i Kosovës

-
Prizren, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k. , është institucion mikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare për klientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, të vogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokus prioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për ...

Arkatar/e - e re

Cineplexx International

-
Prizren, Kosovë
Pozita: arkatar/e keni dëshirë të punoni në një ambient dinamik? atëherë bëhuni pjesë e ekipës sonë të cineplexx në prizren! gjithçka që ju duhet të ofroni është: vullnet pune shkathtësi organizative dhe komunikimi vetiniciativë të gatshëm të punoni me standarde dhe rregulla të një kompanie ndërkombëtare dhe të punoni në ekip çka ofrojmë ...

Kuzhinier, ndihmeskuzhinier, kamarier

M Burger

-
Prizren, Kosovë
Fast food "m burger" është në kërkim të një - kuzhineri - ndihmëskuzhinier dhe - kamarieri. të interesuarit mund të aplikojnë duke kontaktuar në numrin e telefonit 045687 898. përparësi kanë kandidatët me përvojë pune. "m burger" gjendet pranë xhamisë së sinan pashës në shatërvan, prizren.

Zyrtar/e për buxhet dhe financa

Përshkrimi në bazë të nenit 31 të ligjit nr. 06/l-056 për këshillin prokurorial të kosovës, në bazë nenit 18 dhe 22 të ligjit nr.03/l-149 për shërbimin civil të republikës së kosovës, rregullores nr. 02/2010 për procedurat e rekrutimit në shërbimin civil të kosovës dhe në bazë të aktgjykimit nr. ref. agj.1583/20 të datës 09 korrik 2020, s...

Punëtor/e në prodhim

LIRI

-
Prizren, Kosovë
Liri company l.l.c konkurs për vende të lira pune punëtore femra në prodhim punëtorë meshkuj në prodhim ne ofrojmē: stabilitet në punë sigurim për aksidente në punë ushqim dhe transport si kusht fillestar për aplikim është që aplikuesit të jenë me vend banim në qytetin e prizrenit mund të aplikoni duke derguar cv tuaj, përmes email adresë...

Shef të punishtes (menaxher të objektit) dhe arkitekt

newcoelan

-
Prizren, Kosovë
Kërkojmë shef të punishtes (menaxher të objektit) dhe arkitekt me përvojë të cilët do të punojnë në projektin tonë për objekte banesore në komunën e prizrenit. kualifikimet e nevojshme: · diplomë universitare në degën e inxhinierisë së ndërtimtarisë (konstruktiv) për pozitën shef të punishtes dhe të arkitekturës për pozitën arkitekt · të ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune prizren

Njoftime pune prizren dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane