Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 2154 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operatore ne gjuhen italiane - e re

Krejt1ven

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohen operator ne gjuhen italiane. kushte te volitshme ambient i mire i punes. page fikse.

Agjent te shitjes (30) - e re

Respiratory Clinic

-
Prishtinë, Kosovë
Respiratory shpall konkurs per 30 agjent te shitjes kompania zvicrane respiratory kerkon 30 agjentë/e te shitjes ne gjithe kosoven deshironi qe ëndrrat per një punë te mirë dhe stabile tu behen realitet, atëher aplikoni! kushtet te cilat duhet plotësuar për agjent te shitjes janë si ne vijim: te ketë patent shofer te kategoris b te kenë v...

Gjuhe gjermane - intervistues telefonik - e re

Anova Research

-
Prishtinë, Kosovë
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në email adresen tonë: info@anovaresearch.net , në faqen tone te fb anova research ose në numrin kontaktues 049555848. ju mirëpresim

Prishtine, ofroj vend pune estetiste - e re

RUSSIAN HOUSE OF BEAUTY

-
Prishtinë, Kosovë
Qendra estetike “russian house of beauty”, ne prishtine , kerkon te punesoje estetiste : kriteret e kerkuara: disponueshmeri per te organizuar punen me kohe te plote dhe fleksibel me oraret me dhe pa eksperience detyrat: eyelash extension bbglow mesotherapy eyebrow lamination lamination velvet lashes permanent makeup tattoo eyebrow perman...

Prishtine, ofroj vend pune estetiste - e re

Recruter

-
Prishtinë, Kosovë
Qendra estetike “russian house of beauty”, ne prishtine, kerkon te punesoje estetiste: kriteret e kerkuara: disponueshmeri per te organizuar punen me kohe te plote dhe fleksibel me oraret me dhe pa eksperience detyrat: eyelash extension bbglow mesotherapy eyebrow lamination lamination velvet lashes permanent makeup tattoo eyebrow permanen...

Pastruese e zyrave - e re

Alba-Soft

-
Prishtinë, Kosovë
K o n k u r s pastruese e zyrave kërkojmë një pastruese të ambienteve të punës (zyrat) në qendër në prishtinë. puna është e përhershme (afatgjatë). afati i konkurimit është deri me datën 07.03.2020 orari i punës: e hënë - e premte (09:00 - 17:30). përvoja punës konsiderohet si përparësi. paga: 300€ bruto +383 44 31 82 82 info@albasoftgrou...

Ofroj pune 5 - e re

Prishtinë, Kosovë
Baron ofron pune per kamarier/e me pervoje pune, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, adresa rruga ali pashe tepelena ne prishtine.

Puna e ëndrrave në dormeo - e re

Studio Moderna Kosovë sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Për nder të ditës botërore të gjumit (13th mars 2020), ne po kërkojmë për: gjumash dormeo për 1 ditë detyrat e punës: kandidati i përzgjedhur, për 8 orë gjumë do të pranojë pagesën prej 1.000€ në ditën botërore të gjumit, 13.3.2020. kandidati mund të pres përvojë të paharrueshme, derisa provon cilësinë e shkëlqyeshme të dyshekut, jastëkut...

Specialist i zgjidhjeve të biznesit - e re

TEB

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi punësimi teb një ndër bankat më me renome në kosovë është pjesë e brend-it të mirënjohur bankar në turqi e mbështetur në fuqinë ndërkombëtare të bnp paribas. teb tani po kërkon kandidatë të kualifikuar për pozitën specialist i zgjidhjeve të biznesit për zyrën qendrore. përgjegjësitë: analizimin e nevojave për zhvillimin e programe...

Zyrtar/e i/e lartë përkthimit shqip-serbisht dhe anasjelltas - e re

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve

-
Prishtinë, Kosovë
Në bazë të nenit 66 dhe 67 të ligjit nr. 03/l-073, për zgjedhjet e përgjithshme në republiken e kosovës, rregullores nr. 01/2017 për organizimin e brendshëm dhe sistematizimin e vendeve të punës në sekretariatin e komisionit qendror të zgjedhjeve, rregullores nr. 03/2017 për procedurat e rekrutimit, emërimit dhe punës provuese, në sekreta...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune prishtine

Njoftime pune prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane