Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Pejë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 59 rezultate (Këshilla për kërkim)

Call center agent - puno nga shtepija - e re

switzkosova

-
Pejë, Kosovë
Pershendetje , kerkojm njohes te gjuhes gjermane qe jane te gatshem te punojne ne call center dhe te ken se paku 6muaj eksperienc pune, pune do te behet nga shtepia, per ma shum kontakto ne viber +38349595946

Branch manager - e re

Banka Kombëtare Tregtare

-
Pejë, Kosovë
Njoftim për punësim pozita: branch manager vendi: peja branch lokacioni: pejë data e hapjes: 15.01.2021 data e mbylljes: 24.01.2021 menaxheri i degës është përgjegjës për administrimin dhe efikasitetin e aktiviteteve ditore në degë, duke përfshirë operacionet, kreditimin, shitjen e produkteve/ shërbimeve, shërbimin ndaj klientit dhe sigur...

Branch manager - e re

Banka-Kombëtare-Tregtare

-
Pejë, Kosovë
Njoftim për punësim pozita: branch manager vendi: peja branch lokacioni: pejë data e hapjes: 15.01.2021 data e mbylljes: 24.01.2021 menaxheri i degës është përgjegjës për administrimin dhe efikasitetin e aktiviteteve ditore në degë, duke përfshirë operacionet, kreditimin, shitjen e produkteve/ shërbimeve, shërbimin ndaj klientit dhe sigur...

Vende të lira pune (6) - e re

Komuna e Pejës

-
Pejë, Kosovë
Konkurs vendi i punёs pozita kohëzgjatja e kontratës orё pune nё javё 1. shfmu”fan noli” –kryshec me plotësim norme në shfmu”zef serembe “gllaviqicë mësimdhënës/e për lëndën e fizikës deri më 31.08.2021 20 orë 2.shfmu”skenderbeu”- treboviq mësimdhënës/e për lëndën e matematikës / informatikës deri me 31.08.2021 20 orë (14 orë infromatikë ...

Elektricist - e re

Devolli-Corporation

-
Pejë, Kosovë
Dco- devolli corporation sipas nevojave dhe kërkesës në fabrikën e prodhimit të kafesë me seli qendrore në pejë, shpallë: konkurs për plotësimin e këtyre vendeve të lira të punës si : pozita: elektricist detyrat dhe përgjegjësitë: të realizojë mirëmbajtjen rutinore dhe preventive, si dhe riparimin e pajisjeve elektrike dhe mekanike. të kr...

Zyrtar të it-së - e re

Devolli-Corporation

-
Pejë, Kosovë
Dco- devolli corporation sipas nevojave dhe kërkesës në fabrikën e prodhimit të kafesë me seli qendrore në pejë, shpallë: konkurs për plotësimin e këtyre vendeve të lira të punës si pozita: zyrtar të it-së (teknologji informative) përgjegjësitë kryesore për këtë pozitë janë: rishikon, kontrollon, vlerëson funksionalitetin dhe efikasitetin...

Vende të lira pune (6) - e re

Komuna-e-Pejës

-
Pejë, Kosovë
Konkurs vendi i punёs pozita kohëzgjatja e kontratës orё pune nё javё 1. shfmu”fan noli” –kryshec me plotësim norme në shfmu”zef serembe “gllaviqicë mësimdhënës/e për lëndën e fizikës deri më 31.08.2021 20 orë 2.shfmu”skenderbeu”- treboviq mësimdhënës/e për lëndën e matematikës / informatikës deri me 31.08.2021 20 orë (14 orë infromatikë ...

Elektricist

Devolli Corporation

-
Pejë, Kosovë
Dco- devolli corporation sipas nevojave dhe kërkesës në fabrikën e prodhimit të kafesë me seli qendrore në pejë, shpallë: konkurs për plotësimin e këtyre vendeve të lira të punës si : pozita: elektricist detyrat dhe përgjegjësitë: të realizojë mirëmbajtjen rutinore dhe preventive, si dhe riparimin e pajisjeve elektrike dhe mekanike. të kr...

Zyrtar të it-së

Devolli Corporation

-
Pejë, Kosovë
Dco- devolli corporation sipas nevojave dhe kërkesës në fabrikën e prodhimit të kafesë me seli qendrore në pejë, shpallë: konkurs për plotësimin e këtyre vendeve të lira të punës si pozita: zyrtar të it-së (teknologji informative) përgjegjësitë kryesore për këtë pozitë janë: rishikon, kontrollon, vlerëson funksionalitetin dhe efikasitetin...

Kerkohet puntor per autolarje

AutoLrje

-
Pejë, Kosovë
Kerkohet puntor per autolarje ne qender te pejes, personi duhet te jet i pejes jo i rrethinave dhe mundesisht te ket pak pervoj per me shum na shkruani ne viber

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune peje

Njoftime pune peje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane