Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Mitrovicë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 27 rezultate (Këshilla për kërkim)

Civil affairs officer - e re

UNMIK

-
Mitrovicë, Kosovë
Posting title: civil affairs officer, p4 (temporary job opening) job code title: civil affairs officer department/office: united nations mission in kosovo duty station: mitrovica (kosovo) posting period: 08 january 2021 - 22 january 2021 job opening number: 21-civil affairs-unmik-147744-j-mitrovica (kosovo) (m) united nations core values:...

Civil affairs officer - e re

UNMIK

-
Mitrovicë, Kosovë
Posting title: civil affairs officer, p4 (temporary job opening) job code title: civil affairs officer department/office: united nations mission in kosovo duty station: mitrovica (kosovo) posting period: 08 january 2021 – 22 january 2021 job opening number: 21-civil affairs-unmik-147744-j-mitrovica (kosovo) (m) united nations core values:...

Gjerman folës (15), italisht folës (2), frengjisht folës (1)

ZM Serices

-
Mitrovicë, Kosovë
Zm services shpallë konkurs per poziten: operator telefonik. vende te lira - 13 mitrovice 10 gjerman folës, 2 italisht folës, 1 frengjisht folës. vende te lira – 5 prishtine 5 gjerman folës. zm services është në kërkim të operatoreve telefonik te cilët kanë njohuri të gjuhës gjermane, të cilët janë te motivuar dhe të gatshëm menjeherë t’i...

Mjek/e (9)

Komuna e Mitrovicës

-
Mitrovicë, Kosovë
Në bazë të nenit 67 dhe 68 të ligjit të zyrtarëve publikë, nenit 8 të ligjit të punës nr. 03/l-212, nenit 2 dhe 15 të statutit të qkmf-së, nenit 4 të udhëzimit administrativ nr. 07/2017 për rregullimin e procedurave të konkursit në sektorin publikë si dhe kërkesës së drejtorit të qkmf të datës 11.11.2020, komuna e mitrovicës së jugut shpa...

Doktor specialist i mjekësisë familjare (1), doktor i mjekësisë (8)

Komuna e Mitrovicës së Jugut

-
Mitrovicë, Kosovë

Mr

Call Center Rein

-
Mitrovicë, Kosovë
Pershendetje kerkojme punetor/e te gjuhes angleze punetoret duhet te kene pervoj pune ose te pakten te folin rrjedh shem gjuhen angleze. rroga eshte fix 400 plus bonus kontaktoni me pare permes email - it zyrtar [email protected] me cv tuaj. adresa: rr driton veliu mitrovice 40000 kosove ju faleminderit rein call

Vende të lira pune (4)

Komuna e Mitrovicës

-
Mitrovicë, Kosovë
Tagged as: bordi i drejtoreve, komuna e mitrovicës, menaxhment, mitrovice

Doktor specialist i mjekësisë familjare (1), doktor i mjekësisë (8)

Komuna e Mitrovicës

-
Mitrovicë, Kosovë

Përfaqësues i llogarive kryesore

IPKO Telecommunications

-
Mitrovicë, Kosovë
Ipko është një nga organizatat më të suksesshme në kosovë dhe gjithnjë në rritje. ne e kemi arritur suksesin përmes profesionalizmit, kreativitetit dhe punës ekipore. ne jemi vazhdimisht në kërkim të personave të talentuar që të na bashkohen në punën tonë. kësaj radhe, shpallim konkurs për: përfaqësues i llogarive kryesore përfaqësuesi i ...

Përfaqësues i llogarive kryesore

IPKO Telecommunications

-
Mitrovicë, Kosovë
Ipko është një nga organizatat më të suksesshme në kosovë dhe gjithnjë në rritje. ne e kemi arritur suksesin përmes profesionalizmit, kreativitetit dhe punës ekipore. ne jemi vazhdimisht në kërkim të personave të talentuar që të na bashkohen në punën tonë. kësaj radhe, shpallim konkurs për: përfaqësues i llogarive kryesore përfaqësuesi i ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune mitrovice

Njoftime pune mitrovice dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane