Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Lushnjë (Fshij) Fshijini të gjitha

Lushnjë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 59 rezultate (Këshilla për kërkim)

Lushnje, ofrohet vend pune

Mirel80

-
Lushnjë, Shqipëri
Kompania jone kerkon : mekanik , saldator , teknik ne prodhim dhe asamblimin e alumineve per porta( sharrist etj ) preferohen personat qe kan deshire dhe kerkojn ekesperienc me teper nenfushen e metaleve pasi disponojm makineri cnc , prodhuese te tubove celikut etj. puna ofrohet ne kapanon , repart metalpunues me te gjitha kushtet per me ...

Lushnje, ofrohet vend pune saldator

Mirel80

-
Lushnjë, Shqipëri
Kompania jone kerkon : mekanik , saldator , teknik ne prodhim dhe asamblimin e alumineve per porta( sharrist etj ) preferohen personat qe kan deshire dhe kerkojn ekesperienc me teper nenfushen e metaleve pasi disponojm makineri cnc , prodhuese te tubove celikut etj. puna ofrohet ne kapanon , repart metalpunues me te gjitha kushtet per me ...

Lushnje, ofrohet vend pune

Mirel80

-
Lushnjë, Shqipëri
Kompania jone kerkon : mekanik , saldator , teknik ne prodhim dhe asamblimin e alumineve per porta( sharrist etj ) preferohen personat qe kan deshire dhe kerkojn ekesperienc me teper nenfushen e metaleve pasi disponojm makineri cnc , prodhuese te tubove celikut etj. puna ofrohet ne kapanon , repart metalpunues me te gjitha kushtet per me ...

Agjent shitjesh njoftime pune - blue filters ofron vende pune per qytetet: * lushnje, * vlore; * tepelene; * mallakaster...

Lushnjë, Shqipëri
Njoftime pune - blue filters ofron vende pune per qytetet: * lushnje, * vlore; * tepelene; * mallakaster; * sarande! * me ose pa eksperience pune ofrohen paga te kenaqshme + bonuse lushnje, vlore; tepelene; mallakaster; sarande! 0694882092 0695797402 * me ose pa eksperience pune ofrohen paga te kenaqshme + bonuse

Lushnje ofroj vend pune 4 punetor

PIK INDUSTRY SH.P.K.

-
Lushnjë, Shqipëri
Pik industry sh.p.k. me seli ne autostraden lu-fr km.1, lider ne sektorin e paketimit ushqimor, ne kuader te shtimit te stafit kerkohen te punesoje: -4 punetor ne pozicionet: ndihmes ne prodhim, sistemim produktesh, stokim, paketim, etj.. paga e kenaqshme. puna ndodhet ne lushnje. kandidatet e interesuar te kontaktojne ne nr e tel: +355 6...

My dental tourism ofron mundesimi punesimi si mjek stomatolog, laborant dentar

Lushnjë, Shqipëri
🦷 my dental tourism ofron mundesimi punesimi si: 🥼mjek stomatolog (implantolog) 🔬laborant dentar (design ose qeramist) ✅ aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme: - preferohet te kene eksperience disa vjecare. - te jene korrekte dhe etike gjate punes. - aftesi te mira komunikuese - aftesi te mira te punes ne grup ✅ ofrohet:...

Oficer kredie – dega lushnje

Agro & Social Fund sh.p.k

-
Lushnjë, Shqipëri
Agro & social fund sh.p.k ofron kredi për biznesin e vogël dhe të vetëpunësuarit në zonat rurale dhe gjysmë-urbane ku ka hapur degë të saj. agro & social fund sh.p.k synon që të sigurojë kredi të cilat përmirësojnë jetën e të varfërve, krijojnë mundësi punësimi dhe nxisin zhvillimin e ekonomisë lokale. përgjegjësitë kryesore të pozicionit...

Lushnje, ofrohet vend pune oficer kredie lushnje

Fondi BESA

-
Lushnjë, Shqipëri
Fondi besa sh.a institucion financiar jobankar, shpall konkurrimin për vënd të lirë pune në pozicionin oficer kredie për qytetin lushnje kërkesat kryesore për kandidatët për këtë pozicion janë: të kenë diplomë të shkollës së lartë, preferohet fakulteti ekonomik; preferohet të kenë eksperiencë pune në sektorë të ngjashëm (për personat me e...

Lushnje, ofrohet vend pune rrobaqepese me eksperience

UNIEURO SH.P.K

-
Lushnjë, Shqipëri
Kerkohet makiniste me eksperience pune. rroga shume e mire.per punetoret me eksperience deri ne 50.000 leke. kushte pune shume te mira. transport i garantuar. siguracione te paguara. rroga e gjitha ne banke. ajer i kondicionuar. leje vjetore e paguar sipas legjislacionit ne shqiperi. festat pushim. adresa: cerme e siperme , prane xhamise....

Lushnje, ofrohet vend pune analist kredie, lushnje

FED invest

-
Lushnjë, Shqipëri
Njoftim punësimi shkk fed invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 30 vjecar në financat rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune, në pozicionin: “analist kredie” për rrethin lushnje detyra: përgjegjës për ndjekjen dhe zgjerimin e shërbimeve financiare në zonat urbane dhe rurale, në degët e shkk fed invest të rrethit përkatës...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune lushnje

Njoftime pune lushnje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane